NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Jak uvázat kravatu: Jednoduchý návod

0

Existuje několik způsobů, jak uvázat kravatu. Pokud nevíte, jak na to, ukážeme vám přehledný návod s nakreslenými postupy. Není to žádná věda, jen to chce trochu cviku. Pojďme si představit vázání kravaty krok za krokem.

Inspirujte se interiérem Fasangartengasse ve Vídni

Přinášíme vám inspirativní seriál o bydlení. Nápady jsme čerpali přímo z architektonického studia Create Space. Dnes vám představíme moderní bydlení v hlavním městě Rakouska. Nás zaujala zejména kombinace dřeva, bílé barvy a teplého osvětlení. Co se nejvíce líbí vám?

Podzimní FOR INTERIOR se představí ke konci září

Veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR je místem s největší nabídkou
produktů pro pohodlné, funkční a příjemné bydlení. Ve dnech 19. až 23. září nabídne v PVA EXPO PRAHA novinky, produkty, technologie i inspiraci pro interiéry všech typů.

interior 23 news 1240x325 podzim hlavicka NWSL

Interiér, ať již doma nebo v práci, ovlivňuje fyzické i duševní zdraví uživatelů. Jeho důmyslné řešení
dokáže zlepšit kvalitu života, produktivitu práce a nastolit pocit pohody a bezpečí. Veletrh FOR INTERIOR je místem, kde se mohou zájemci seznámit s tisíci produktů nábytkářského oboru, poznat
aktuální designové směry i inovativní výrobky, které navíc kladou důraz na udržitelnost a ekologii.
I tentokrát zde najdete širokou nabídku produktů pro vaše bydlení, zahrnující nábytek, interiérové
prvky a mnoho inspirací, které vám pomohou vytvořit prostor, ve kterém se budete cítit pohodlně a
který bude navíc i vysoce funkční. Během veletrhu se budete moci seznámit s novými trendy,
inovativními výrobky a získat tisíce tipů pro úpravu vašeho interiéru.

Foto Majstrstych

Jedním z výrazných oborů na veletrhu bude sekce zdravého a komfortního spánku. Představí široký
výběr unikátních a luxusních postelí od renomovaných výrobců. Budete mít možnost vybrat si z
různých typů postelí podle svých preferencí, od kontinentálních až po dřevěné z masivu, kovové či
možnost zakázkové výroby postelí a matrací na míru, která vám umožní vytvořit si ideální podmínky
pro váš spánek.

Na veletrhu nebude chybět ani široká nabídka sedacích souprav, přinášející klasické i moderní typy.
Dále se můžete těšit na nábytek z poctivého dřeva, který spojuje kvalita a odolnost.
Eleganci a luxus najdete u firem, které zde zastupují italské výrobce. Naopak minimalismus, funkčnost a svěží atmosféru zase u firem, které zastupují skandinávské značky.

DSC 9056

V oblasti textilu a osvětlení naleznete rovněž bohatou nabídku. Správně zvolený bytový textil dokáže zlepšit estetiku, pohodlí a funkčnost vašeho domova a kvalitní osvětlení vytvoří příjemnou atmosféru podtrhující architektonické prvky.
Na FOR INTERIOR budou také prezentovány kolekce stolů, židlí a kuchyní, od typizovaných až po
individuálně navržené. Inspirovat se můžete akustickými panely, moderními krby a dalšími prvky a
doplňky.

Volné vstupenky pro vás zde.

0I4A1489

Pokud hledáte konkrétní rady pro svůj vlastní interiér, můžete konzultovat své představy s odborníky přímo na místě a získat praktické tipy a odpovědi na vaše dotazy, což vám pomůže při plánování a vytváření útulného a stylového domova.
Souběžně s FOR INTERIOR proběhne také veletrh FOR ARCH, který přináší kompletní nabídku
produktů v oblasti stavebnictví. Společně tak oba veletrhy představí široký výběr od fáze stavby až po zařizování interiérů.
Nenechte si ujít podzimní veletrh FOR INTERIOR, zažijte jedinečnou a inspirativní atmosféru a objevte nové trendy a možnosti pro úpravu vašeho domova.
Více na www.forinterior.cz

Jak složit a uskladnit prostěradlo 

Klasická prostěradla nahradila ve většině domácností prostěradla napínací, která díky gumě všité v lemu perfektně sedí a neshrnují se. Jsou praktická, ale jejich velkou nevýhodou je poněkud komplikované skládání po vyprání.

Zveme vás na 15. ročník veletrhu FOR DECOR & HOME, který nabídne velkolepé vánoční expozice

15. ročník kontraktačně-prodejního veletrhu dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží proběhne tradičně na výstavišti v Letňanech již na začátku září. Jedinečná akce ve svém oboru v České republice zve všechny obchodníky, odborníky i příznivce krásného bydlení a vánoční atmosféry k návštěvě. FOR DECOR & HOME nabídne velkolepé vánoční expozice z dílen renomovaných firem, širokou škálu dárkového sortimentu, novinky a trendy v bytových doplňcích, v neposlední řadě i premiéru nových významných vystavovatelů ze zahraničí.

DECOR 23 HLAVICKA NEWS 1240x325px podzim 06 002

V hale 3 bude panovat duch Vánoc. Vystavovatelé z řad velkoobchodů, importérů a výrobců chystají pro své klienty nové firemní kolekce. Na svých stáncích představí také vánoční trendy 2023, které jsou vždy v souladu se světovou scénou, každoročně v novém barevném kabátu a inspirativním stylu. Například firma Z – TRADE opětovně představí obor SVÍČEK ve zcela nové kompozici. Taktéž LUMA OBJEKT ze Slovenska se vrací na veletržní scénu s nabídkou svíček světových značek. Originální vánoční dekorace přijíždí do Prahy premiérově prezentovat světoznámá společnost z Belgie TIMSTOR. Z řad vystavovatelů jmenujme i nový důležitý velkoobchod ze Slovenska – KVETA.SK, který je zaměřen na floristiku a sezónní dekorace.

Setting Taferelen 1

Na první veletržní události podzimní sezony lze očekávat především všechny tradiční firmy, které po mnoho let spoluvytvářejí báječnou obchodní atmosféru a přinášejí širokou paletu zboží i nezbytnou inspiraci. Naplánujte si návštěvu u těchto stánků: ANDĚL PŘEROV, AUTRONIC, DAKLS, DECORIUM, EDWILAN, CHAUDRY & GORAYA, IN DECOR/ORION, KLIA PRAHA, MANUFAKTURA VÁLA, MOREX, MYRIS TRADE, NEKUPTO, PRODEX IMPORT, SIMONS TRADE. Lákavý výčet krásných expozic slibuje dokonalou podívanou i nové obchodní možnosti. Využijte přiložené ČESTNÉ VSTUPENKY k návštěvě jediného oborového veletrhu v naší republice. Další podrobnosti naleznete na www.fordecor.cz

Volné vstupenky ZDE.

Dobrodružství v říši sladkého: Jak ozdobit muffiny pro děti

Muffiny! Ty malé, sladké pochoutky, které dokážou udělat radost nejen dětem. Jako dokonalý kompromis mezi špičkovou cukrářskou tvorbou a rychlým sladkým soustem na cestách jsou skvělým řešením pro různé příležitosti. Děti je milují a co je na tom nejlepší, mohou se zapojit i do jejich výroby a zdobení. Jak na to? Pojďme se na to podívat!

Jak rozdělit dětský pokoj

Jak rozdělit dětský pokoj je otázka, kterou si kladou mnozí rodiče, zvláště pokud se dvě děti musejí podělit o jeden pokoj. S úspěšným rozdělením může být získáno nejen více prostoru, ale také zajištěno soukromí pro každé dítě.

Jak poznat svrab

V posledním roce se u nás, v souvislosti se zvýšenou migrací, natolik zvedl výskyt svrabu, že jej opět musíme zařadit do skupiny potíží, o nichž bychom měli mít jasnější povědomí. Podívejme se proto, jak poznat svrab a jak se svrab přenáší, jak toto kožní onemocnění léčit a jaká prevence je před ním vůbec možná.

Šest jednoduchých kroků, které vás dělí od adopce psa z útulku

Každý rok se do psích útulků dostanou tisíce nových pejsků z nejrůznějších příčin. Je zde o ně ve většině případech dobře postaráno, ovšem klasický domov jim to nikdy nemůže nahradit. Pokud jste se tedy rozhodli adoptovat pejska z útulku a dát mu tak novou, lepší šanci na život, v tom případě se nacházíte na správném místě. V několika málo bodech se v tomto článku podíváme na to, jak adoptovat pejska krok za krokem.

Jak vymalovat dětský pokoj?

Nedá se popřít, že barvy v dětském pokojíčku mají značný vliv na psychiku našich ratolestí. Není to jen o estetice, barevné spektrum má hlubší dopady, než byste si možná mysleli. Každá barva v dětském pokoji totiž může ovlivnit náladu, chování a dokonce i vývoj malých dětí.

Připravili jsme pro vás průvodce, který vám ukáže, jak vymalovat dětský pokoj tak, aby vaše děti byly šťastné a zdravé.

Jak vyřešit spaní v obývacím pokoji

Podíváme-li se na naše domovy, obývací pokoj je místo, kde trávíme čas odpočinkem, čtením, sledováním televize a bavením se s rodinou a přáteli. Ale co když se najednou stane také místem, kde budeme muset spát? Jak takové spaní vyřešit? Jak zajistit, aby se ze spánku v obýváku nestala noční můra? Pojďme se na to podívat blíže.

Jak pěstovat bazalku

Pěstování bazalky doma v kuchyni, na balkoně i na zahrádce je extrémně snadné. A tak by byla škoda toho nevyužít a nemít kdykoliv k dispozici čerstvé lístky s úžasnou vůní této bylinky. Bazalka se dá pěstovat ze semínek, ale i z koupených sazenic. A též se vám může podařit rozesadit a pěstovat bazalku ze supermarketu! Přesvědčte se sami, že vám to moc práce ani času nezabere!