Udělejte z moskytiéry nad postelí stylovou dekoraci
U

Moskytiéra nemusí být jen účinnou obranou proti dotěrnému hmyzu. V případě správného výběru se ze sítě stane velmi originální dekorace, která posteli a prostoru kolem ní dodá nevídaný styl. Inspirujte se a zkrášlete váš interiér.

Masiv24 - CAMBRIDGE HONEY postel masivní akát 200x200
Masiv24 – CAMBRIDGE HONEY postel masivní akát 200×200

Je parné léto, tropická noc. Vy se snažíte usnout, ale těžký vzduch v místnosti a vysoká teplota vám to komplikuje. Převalujete se ze strany na stranu. Začínáte se nepříjemně potit. Nejraději byste celou noc větrali, ale když si uvědomíte, kolik štípanců na sobě ráno najdete, raději budete trpět dál. Neexistuje nějaké řešení, které by vám umožnilo pohodlně větrat bez nezvaných hostů? Samozřejmě, že ano!

Moskytiéra neboli ochranná síťka proti hmyzu k vám komáry a další hmyz nepustí. Dávno již neplatí, že ji můžete využívat jen při stanování v přírodě. Naopak nachází uplatnění i ve velmi moderních interiérech a elegantních ložnicích. Podívejte se, jak si z pomocníka udělat také ozdobu.

Od miminek až do manželské ložnice

Praktičnost moskytiér v případě malých dětí je nezpochybnitelná. V našich končinách jde hlavně o eliminaci různých štípanců, nicméně v jiných, kde se vyskytuje například malárie, sítě kolem postýlek aktivně snižují úmrtnost dětí.

LUDI Cestovní postýlka / hnízdo pro miminko Nature
LUDI Cestovní postýlka / hnízdo pro miminko Nature

Při pohledu na nabídku dětských moskytiér je možné všimnout si různého zdobení, výšivek a dalších ozdob. A právě tímto stylem byste se při výběru moskytiéry do vaší vlastní ložnice měli inspirovat. Sítě seženete nejen v bílém a zcela základním provedení, ale také v dekorativním. Samozřejmostí jsou rozměry pro zakrytí celých manželských postelí.

Moskytiéra jako umělecké dílo

Toužíte po romantické, luxusní a na první pohled elegantní ložnici? Moskytiéra se postará o to, aby dojem z celého prostoru byl bezchybný. Zaměřte se na modely s jemnými výšivkami a okrasnými mašlemi u stropu. Velmi atraktivní jsou zlaté, slonovinové a pastelové odstíny.

Moskytiéra nad postel může mít všité také ozdobné kamínky a flitry. Vůbec nevadí, pokud bude o něco víc extravagantní. Vždy ale myslete na to, že by měla zůstat dokonale funkční a zároveň by měla propouštět dostatek světla a čerstvého vzduchu.

Masiv24 - CAMBRIDGE HONEY postel 120x200 masiv akát, medový
Masiv24 – CAMBRIDGE HONEY postel 120×200 masiv akát, medový

S elegancí proti hmyzu

Tip: Víte, jak se zbavit stresu?

Toužíte po romantické a na první pohled elegantní ložnici? Moskytiéra se postará nejen o hmyz, ale také o styl celé místnosti. Na spaní pod sítí si zvyknete velmi rychle a v létě možnost větrat bez strachu skutečně oceníte. V případě potřeby není problém moskytiéru složit a zafixovat v jednom místě. I v takovém případě ji to dokáže slušet, stačí vsadit na zdobenou mašli. Není náhoda, že sítě se objevují nejčastěji v luxusních ložnicích, kde je do detailu promyšlen nejen design, ale také celková praktičnost.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here