Poznejte Walli: Puzzle i dekorace do bytu
P

Možná si ještě pamatujete Woodas: Eco friendly dekoraci vyrobenou ze dřeva, která vám nejen nastartovala mozek, ale sloužila i jako výstavní dekorace do domácnosti. Stejný tým, který stál za tohle „pomůckou“ dal hlavy dohromady a vzniklo Walli, další skvělá dřevěná hračka!

https://www.kickstarter.com/projects/woodas/walli-the-challenging-wooden-puzzle-and-home-decoration?ref=section-design-tech-projectcollection-17-staff-picks-ending-soon

Walli není jen hračka, ale je to také umělecké dílo a dekorace v jednom. Díky minimalistickému designu můžete Walli umístit téměř do jakéhokoliv interiéru a budete mít jistotu, že do něj zapadne. Jeho jednoduchý design ale zároveň doplňuje spoustu úžasných vlastností a vychytávek, kterých si všimnete třeba na druhý pohled. A to je na tom to krásné.

Dřevo, dřevo a jenom dřevo

Walli je vyrobeno ze 100% přírodního materiálu, borového dřeva. To je specifické svou texturou i vzhledem – na povrchu má velmi viditelné dřevěné zrno a lidem může poskytnout pocit uklidnění. Borové dřevo má rovné zrno a je prstencově porézní, proto se letokruhy v zrnu objevují jako tmavě hnědé čáry. Kvůli těmto změnám v zrnu, viditelným růstovým prstencům a uzlům, vypadá daleko rustikálněji a má ležérnější vzhled.

Oceňte jedinečnost každého produktu

Každý jednotlivý kus je zpracován profesionálním kovářem zvlášť. I díky tomu je každý kousek vytvořen velmi pečlivě a vyladěn k dokonalosti. Všechny kousky Walli jsou tak jedinečné a nikdy nenajdete dva stejné kousky.

62b70dc305fae0afcb04baddb0819acb original.gif?ixlib=rb 2.1

Koncept Japonského minimalismu

Walli je vytvořen s konceptem japonského minimalistického designu. S minimalistickým designem to může být dokonalá dekorace nebo uměleckého dílo pro jakýkoliv druh pozadí a nastavení. Můžete jej umístit kamkoliv – do kanceláře, obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny.

ff38d1dbe61a6fad27d913119bd6d1d9 original.png?ixlib=rb 2.1

Jak zabavit hlavu jednoduše a efektivně

Walli je navíc perfektní hračka pro trénink mozku a organizaci. Není to sice velká věda, ale i tak pro vás může být náročnější. Největší nápovědou je dřevo, všechno ostatní je už na vás. Sledujte jeho strukturu a barvu, a hledejte dostatek vodítek pro složení celé skládačky.

Dřevo pouze z ekologických zdrojů

Protože hlavní poslání společnosti je vytvářet úžasné a zábavní věci, ale zároveň chránit planetu, používají pro výrobu Walli výhradně ekologické dřevo.

7ea91139c05720facbd4cf05049745bd original.png?ixlib=rb 2.1

Chcete si Walli zkusit složit a vystavit i vy? Podpořte projekt tady.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here