Obdivovat dřevo. Bavit se. Trénovat mozek. Být eco-friendly. Nebo všechno dohromady? Jak se může stát hračka, hlavolam a zároveň obyčejný kus opracovaného dřeva bytovou dekorací?

Woodas je začínající firma, která se zaměřuje na umění ze dřeva. Cení si jeho krásy a rozdílnosti struktury jednotlivých druhů. Každý typ dřeva je totiž jiný, má specifické vlastnosti, váhu, barvu i tvrdost. Každý druh je zkrátka jedinečný.

Eco-friendly dekorace

Dřevo sice patří do obnovitelných zdrojů, odlesňování velkých ploch však může být celosvětovým problémem, pokud se místo původních stromů nebudou sázet nové. Woodas proto používá pouze recyklované a nevyužité dřevo, aby celý proces výroby a zejména suroviny byly šetrné k životnímu prostředí.

Borovicové dřevo, tmavé ořechové dřevo, sapeli, javorové, jasanové, světlé ořechové? Různé odstíny, různé tvrdosti a různé struktury zaručí neotřelý vzhled a dobrou kombinovatelnost jednotlivých kusů.

Každý kus je unikát

Každý kus dřeva je vyráběn ručně a žádný není stejný. Vůně přírodního dřeva vám pomáhá relaxovat, soustředit se. Woodas je ideální dekorací domů na stůl nebo do kanceláře, kde vám pomůže vyplnit chvilky mezi pracovními povinnostmi a nastartovat tak mysl.

Podpořte s Woodas svou kreativitu

Hra s Woodas je skvělým tréninkem mozku, podporuje také kreativitu. Woodas lze totiž sestavit na milion způsobů. Postačí vám k tomu 2 nebo 3 sady, můžete sestavovat nejrůznější tvary nebo hrát klidně ve dvojici – soutěžte o to, kdo sestaví nejvyšší a nejrychlejší sestavu.

Celý projekt můžete podpořit tady.

Předchozí článekCo by nemělo chybět v pokoji žádného školáka?
Další článekPodívejte se, jaké novinky přinese v září veletrh FOR DECOR & HOME

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno