Originální noční stolky
O

Praktickým pomocníkem a doplňkem k naší posteli jsou nezbytné noční stolky. Ovšem ne vždy je jejich výběr úplně snadný. Pokud patříte mezi ty, kteří propadli originálnímu a neotřelému bydlení, pak rozhodně můžete popustit uzdu své fantazii a zkusit se realizovat – například vymyslet vlastní originální stolky, které vyšperkují vaši ložnici.

valentine bedside table matthew hilton oak lifestyle front 2

Noční stolky nemusejí být ani zdaleka sladěny s vaší posteli – barvou a materiálem, ale i designem. Je hned několik možností, kterými rozbijete nudu v interiéru a vyřešíte tak praktickou zónu na lampičku, budík nebo večerní šálek čaje.

Dřevěné schůdky

Zajímavý a rustikální dojem tvoří použití dřevěných schůdků namísto nočních stolků. Jejich výhodou je nejen nízká cena, ale především možnost ponechat dřevo přírodní, nabarvit, namořit nebo se pustit do patinování. Můžete tak zkusit klasický lak a ponechat dřevu jeho přirozený vzhled, nebo můžete ložnici rozzářit pestrou barvou, která vytvoří zajímavý kontrast ke zbytku pokoje.

Pařez

Populárním řešením je jednoznačně noční stolek z dubového či jiného špalku. Syrové dřevo vytváří příjemnou a hřejivou atmosféru a dodá ložnici přírodní podtón.

Dřevěný či plastový box

Bedýnky přišroubované dnem ke zdi jsou také jednou z originálních variant pro vytvoření nočních stolků. Materiál rozhodne o tom, jakou náladu stolky podpoří.

Noční stolek Marano
Noční stolek Marano

Police za postelí

Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete dva klasické noční stolky, pak můžete sáhnout po minimalistickém řešení a vybrat k posteli polici, kterou umístíte po celé její šířce. Získáte dekorační i odkládací místo.

Plechové skříňky

Plech jako materiál rozbije dosavadní dojmy z vaší ložnice. Barevné plechové skřínky můžete použít jako noční stolečky, které se stanou moderním doplňkem. Jestliže nechcete využít pestré barvy, zkuste třeba měďenou, která z plechové skříňky udělá elegantní a přesto úderný kousek.

Noční stolek kovový Max
Noční stolek kovový Max

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here