Luka Living – nájemní bydlení z budoucnosti
L

Společnost Luka Residental se rozhodla posunout koncept nájemního bydlení v Česku směrem, na který nejsme zvyklí. Projekt Luka Living je jedinečný v tom, že se inspiruje bydlením západních zemí a přináší nájemníkům nadstandardně vybavené byty za přijatelnou cenu. Byty pronajímáte přímo od majitele, neplatí se proto další poplatky třetí straně. Kromě samotného bydlení je projekt specifický svou polohou přímo na metru Luka a tím, že v komplexu najdete obchodní centrum se všemi potřebnými náležitostmi. Nájemní bydlení v Luka Living umí být plnohodnotnou alternativou vlastnickému bydlení.

Luka living 1

Pro koho jsou byty určené?

Celý koncept je postaven na tom, že pronajímáte byt přímo od majitele. Žádné provize realitní kanceláři. Díky tomu jsou byty cenově dostupné pro většinu lidí. A to bez nutnosti se vázat hypotékou. Ať už jste mladý pár nebo nadšený cestovatel, který nechce zůstat na jednom místě, budete z tohoto konceptu nadšení. Na své si přijde i celá rodina, která chce mít vše potřebné v docházkové vzdálenosti. Za pět minut budete ve škole, školce i u doktora. A v neposlední řadě je Luka Living i místem pro manažery a kohokoli, kdo pracuje z domova – v areálu je možnost využívání kanceláří a zasedací místnosti.

Luka living 3 s

Tiché, úsporné a smart

Všechny byty jsou díky vynikající zvukové izolaci tiché, takže vám ani nebude připadat, že bydlíte vedle dalších nájemníků. Celý bytový komplex má nízkoenergetický standard A. K nízké spotřebě energie přispívá i rekuperace, což je zpětné získávání tepla z odpadního vzduchu. Teplo se pak vrací spolu s čerstvým vzduchem zpět. Pomocí softwaru inteligentního bydlení můžete sledovat nejen stav energií, ale také dopravu ve městě a na TV získáváte informace z recepce.

Luka living 2 s

Vybavení bez vlastní investice

U podnájmů musíte většinou investovat do vlastního vybavení. V bytech Luka Living vybavení řešit nemusíte. Byty jsou vybavené opravdu nadstandardně. Kromě klasického nábytku, jakým jsou postele a skříně, se můžete těšit na zdravotní matrace, kompletně vybavenou kuchyň včetně elektrospotřebičů, i třeba na sušičku na prádlo. V objektu je tříděný shoz odpadu, což vás ušetří cesty k popelnicím.

Metro, obchodní centrum i parkování na dosah

To, že Luka Living nenabízí jen další klasické bydlení, dosvědčuje tím, že na metro i do obchodu zajdete suchou nohou. Komplex obsahuje obchodní centrum, do kterého sjedete výtahem, a ve kterém najdete vše potřebné. Od prodejny potravin přes restaurace a banky až po fitness a kadeřnictví. V komplexu je recepce s hotelovými službami, nepřetržitá ostraha a hlídané parkoviště. Nabíjecí stanice pro elektromobily a vjezd do garáže přes scan SPZ jsou už jen příjemným doplňkem.

Luka living 3

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here