5 důležitých věcí ohledně ložnice
5

Ložnice. Místo, kde dobíjíme své baterky. Místo, které by pro nás mělo být klidné, pohodové a uklidňující. Pojďte se s námi podívat na několik věcí, které vám třeba i k tomu pohodlí mohou chybět.

Základem všeho je?

No samozřejmě POSTEL! Nejdůležitější a většinou i nejdražší kousek z celé ložnice na kterém byste opravdu neměli šetřit. Spánek je důležitý pro každého a proto je velmi důležité vybrat kvalitní postel a hlavně rošty a matrace. K posteli by měl být snadný přístup, jste-li na ní dva, tak nejlépe z obou bočních stran. Dobře si rozmyslete i velikost a výšku postele a v neposlední řadě i její umístění.

POSTEL AKADEMY FOLD 180X200

Italský interiér: Postel Storm 180×200 cm

Malý, ale šikovný!

Co by to bylo za postel bez pořádného nočního stolku? Počet nočních stolků by měl odpovídat počtu osob obývající ložnici. Je na vás zda se budete držet jednotného stylu celé ložnice, zda vystoupíte z komfortní zóny, popustíte uzdu své fantazie a vyberete si do své ložnice originální a designový noční stolek.

Před pikolou, za pikolou..

Další nezbytná věc, která souvisí s královnou tohoto pokoje – tedy s postelí, je úložný prostor. Možná si říkáte co to má s tím společného, však skříň do ložnice patří, ale zde je řeč u úložném prostoru ve vaší posteli. Nejenže to ušetří místo u vás doma, ale navíc je to pohodlné a vždy dostupné ukrytí nepotřebných věcí.

pos

Úložné prostory – Hodně věcí a málo místa

Ranní ptáče, nebo večerní sova?

Pokud nepatříte k lidem, kteří vyskočí z postele s prvním kohoutem, je zde jedna věc bez které se neobejdete. Tou věcí jsou závěsy, žaluzie, či jiné alternativy bránící průniku světla do vaší ložnice. Ať už zvolíte automatické žaluzie, nebo závěsy, neměli byste opomenout dvě věci. Tím je praktičnost, jak na údržbu, tak manipulaci a druhou věcí je estetika. Ne vždy se totiž do konkrétního interiéru hodí obě dvě varianty.

Přejeme sladké sny

Ložnice je místem, kde má člověk zažívat klid a pohodu. Proto by se zde neměly ukazovat agresivní barvy či prvky nebo doplňky. Celá ložnice by měla být v klidné a spíše světlé barvě. Měla by navozovat příjemnou a uklidňující atmosféru. Měla by vašemu spánku co nejvíce vyhovovat aby se vám zde zdály jen ty nejhezčí sny!

dvfgt

Tip: Víte, jak se zbavit stresu?

Italský interiér: Postel Onda 160 x 200 cm

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here