Využití pódia v interiéru
V

Nejen pokud máte problém s úložným prostorem, pomůže vám stavba pódia ve vašem bytě či domě. Pódium v interiéru šikovně rozostří hranice a zároveň se snadno stane dominantním prvkem, který vám umožní rozdělit prostor dle svých vlastních představ. Hodí se do malých bytů, ale i do většího domu. Pódium se dá využít hned několika způsoby a co víc, jeho stavba není nikterak složitá.

Využití pódia v interiéru - zdroj
Využití pódia v interiéru – zdroj

Jestliže neustále přemýšlíte, jak byste rozbili prostor, ve kterém bydlíte, pak můžete využít právě pódium. Máme pro vás pět tipů, jak a na co pódium využít.

Spací podium

Jedinečná možnost, jak se zbavit staré postele a získat nový úložný prostor. Pódium je vhodné na spaní v tandemu třeba s futonovou matrací. Můžete vytvořit jednoduchý schod, nebo vyšší pódium. Zabudovat se do něj dá praktická knihovna, šatník, cokoliv vás napadne. Pohrát si můžete také s romantickým osvětlením a probudit tak ve vaší ložnici jisté kouzlo.

Obývací část

Máte-li velký obývací pokoj, pak můžete zlomit prvotní dojmy právě pódiem. Díky němu jednoduše rozdělíte plochu například na posezení u televize a na jídelnu. V podstatě je hra s prostorem zcela na vás, výhoda pódia je, že vypadá zajímavě a s pokojem udělá divy. Nebo snad máte naopak malé prostory? Pak pouvažujte o pódiu s výsuvnou postelí. V obývácím pokoji tak na vyvýšený schod umístíte pohovku, ale přes noc z něj vykouzlíte útulnou ložnici.

Proměnná plocha

Nedostatek místa pro práci a život? I tento problém vyřeší pódium. Může se totiž stát proměnlivou plochou. Na pódium můžete umístit polštářky a udělat z něj příjemné a pohodové posezení namísto pohovky, a v případě potřeby pódium využít jako pracovní plochu. To stejné platí třeba pro dětský pokoj.

Úložné prostory

Nenapadlo vás, jak vyřešit úložný prostor ve vaší domácnosti? Do vyvýšeného prostoru ukryjete vše, co je potřeba. Ať už skříně máte nebo je z jakýchkoliv důvodů nemůžete mít – kvůli místa, právě pódium se může stát vaším šatníkem.

Pohovka

Tip: Víte, jak se zbavit stresu?

Napadlo vás někdy, že byste pro sebe a své hosty měli rádi pohodlné a originální posezení? Unikátní pohodlí v alternativním stylu umožňuje nízké pódium po celé délce pokoje, které nahradí pohovku. Na plochu umístíte molitany a dekorační polštáře, a vytvoříte tak ideální prostor nejen pro návštěvy, ale také pro víkendový relax s rodinou. A takové útulné válení za nepříznivého počasí, to zní lákavě, co říkáte?

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here