VELETRH STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY LETOS POTĚŠÍ MILOVNÍKY KREATIVITY A TVOŘENÍ, LAHŮDEK I SVÁTEČNÍ ATMOSFÉRY, ALE I POHÁDKOVÝCH PRINCŮ
V

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 14. tradiční veletrh proběhne ve dnech 7. až 10. prosince v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. 

Nabídne návštěvníkům až deset tisíc tipů na dárky z různého odvětví, a to dekorace, vánoční ozdoby, hračky, knihy, společenské hry, módu, šperky, prádlo, kosmetiku, i sportovní a zážitkové produkty, ale také mnoho originálních výrobků autorské tvorby od návrhářů, designérů a floristů, které v obchodních sítích nenajdete.  Letošní ročník veletrhu bude mimořádný také díky speciální sekci, která je zaměřena na kreativitu a tvoření, jež je u Čechů stále oblíbenější. 

SVD 23 1240x325px 1 1

Nebyly by to ty pravé Vánoce bez pořádného stromu a posezení na náměstí haly v odpočinkové zóně s občerstvením, kde návštěvníci za zvuku koled zaručeně najdou sváteční pohodu. Pro gurmány je připravena gastro zóna nazvaná VÁNOČNÍ HODY, která nabídne jídlo, pití a ochutnávky všech možných produktů souvisejících s Vánocemi. Sobota 9. prosince přinese do PVA EXPO PRAHA oblíbený Vánoční bezlepkový trh Společnosti pro bezlepkovou dietu. Své výrobky tu celiakům, ale i vyznavačům zdravého životního stylu nabídnou čtyři desítky vystavovatelů z řad malých regionálních výrobců, ale i velkých firem, řetězců a dalších prodejců bezlepkového sortimentu.

Vyrobte si vlastní dárek na veletrhuVánoční svátky jsou také o zábavě, proto je připraven i bohatý tvůrčí program pro všechny členy rodiny. Během workshopů pod vedením odborníků bude možné vytvořit si vlastní vánoční dárek, či dekoraci. V sekci KREATIVITY se během čtyř dnů v rámci programu TVOŘENÍ NA PÓDIU vystřídají interiérová designérka, floristka a koučka Markéta Fleischnerová Atelier MF ART, výtvarnice Kateřina Vodrážková KV FELTED DESIGNS s vlněným tvořením nebo studenti Střední zahradnické školy v Hloubětíně pod vedením svých lektorů.

DSC06843

A kdo je milovníkem pohádkových princů, se může těšit na autogramiádu autora knihy a velmi oblíbeného herce Pavla Trávníčka, novinku Tři oříšky pro prince, herecké memoáry vycházející k 50. výročí od premiéry Popelky. 

Veronika Rutkovská
Veronika Rutkovská
Jsem mladá holka, která si razí cestu v IT prostředí. Věnuji se správě obsahu a copywritingu. Jsem vášnivá cestovatelka (dokonce na to mám i školu:)) a čtenářka. Psát mě baví především o všem, co je spojené s bydlením, ale ráda vám po důkladné rešerši předám rady ohledně všemožných témat nebo vás ráda pozvu na různé eventy spojené s bydlením a home decorem. Když zrovna neťukám do počítače, tak si ráda zajdu do sauny, do kavárny, nebo jiného příjemného prostředí. Doma pak po večerech maluju digitální ilustrace a víkendy ráda trávím sledováním Formule 1.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here