Než jdeme ven, vždycky bychom měli zkontrolovat, jaké bude počasí. Může pršet nebo foukat a v takovém případě je lepší být dobře připraven a zvolit adekvátní obuv a oblečení. Až ráno vstanete a začnete se chystat na nový den, nezapomeňte proto vzít v potaz i důležitost počasí.

Snadno zapomínáme sledovat předpověď. Přitom vám pár vteřin času může zachránit nejen účes, ale i oblečení. Vhodný je k tomu předpovídač počasí Weathery, který je minimalistický, nezabere mnoho místa a v interiéru skvěle zapadne.

Weathery je navržen designérem a developerem, který neustále na počasí zapomínal. Ukazuje informace o aktuálním počasí, stejně jako doporučuje, co si vzít s sebou. Můžete jej připojit kdekoliv, třeba k příjezdové cestě nebo na vchodové dveře, abyste mohli zkontrolovat počasí těsně předtím, než opustíte dům či byt.

Weathery měří:

  • teplotní rozsah – zobrazí nejvyšší a nejnižší teplotu dne
  • doporučený styl oblečení
  • doporučené doplňky, jako jsou sluneční brýle nebo deštník
  • předpověď počasí na dnešní den

Každý snáší teplotní rozdíly jinak. Pomocí chytré aplikace Weathery můžete nastavit ikonky, citlivost, čas a místo. Díky tomu tak budete mít předpověď upravenou sobě na míru.

Weathery je produkt, který sedí téměř kamkoliv, můžete jej připevnit kamkoliv chcete. Vydrží na jednu baterku fungovat až 1 rok, zároveň displej E-Ink neunavuje oči.

Pokud se vám projekt líbí, můžete jej podpořit na Kickstarteru zde.

Předchozí článekProdáváte nebo kupujete dům? Nezapomeňte na inspekci nemovitosti.
Další článekJak si doma vytvořit zdravé návyky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno