Předpověď počasí minimalisticky a stylově s Weathery
P

Než jdeme ven, vždycky bychom měli zkontrolovat, jaké bude počasí. Může pršet nebo foukat a v takovém případě je lepší být dobře připraven a zvolit adekvátní obuv a oblečení. Až ráno vstanete a začnete se chystat na nový den, nezapomeňte proto vzít v potaz i důležitost počasí.

608e52da6e81a014062db2f40ff7714a original

Snadno zapomínáme sledovat předpověď. Přitom vám pár vteřin času může zachránit nejen účes, ale i oblečení. Vhodný je k tomu předpovídač počasí Weathery, který je minimalistický, nezabere mnoho místa a v interiéru skvěle zapadne.

Weathery je navržen designérem a developerem, který neustále na počasí zapomínal. Ukazuje informace o aktuálním počasí, stejně jako doporučuje, co si vzít s sebou. Můžete jej připojit kdekoliv, třeba k příjezdové cestě nebo na vchodové dveře, abyste mohli zkontrolovat počasí těsně předtím, než opustíte dům či byt.

Weathery měří:

  • teplotní rozsah – zobrazí nejvyšší a nejnižší teplotu dne
  • doporučený styl oblečení
  • doporučené doplňky, jako jsou sluneční brýle nebo deštník
  • předpověď počasí na dnešní den

Každý snáší teplotní rozdíly jinak. Pomocí chytré aplikace Weathery můžete nastavit ikonky, citlivost, čas a místo. Díky tomu tak budete mít předpověď upravenou sobě na míru.

220bf348c71ede2c1c94f910672e7e62 original

Weathery je produkt, který sedí téměř kamkoliv, můžete jej připevnit kamkoliv chcete. Vydrží na jednu baterku fungovat až 1 rok, zároveň displej E-Ink neunavuje oči.

Pokud se vám projekt líbí, můžete jej podpořit na Kickstarteru zde.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here