OneClock: Vstávejte lépe!
O

Pojďme nechat alarmy pro požáry, loupeže a ponorky. OneClock jsou totiž hodiny, které vám nabídnou nejlepší tóny, tempa a frekvence, které vás probudí. Téměř bezbolestně!

Umělecké dílo i funkční předmět pro domácnost

Skvěle vypadají, ale ještě lépe fungují. OneClock jsou hodiny s funkcí buzení, která je založené na specifických sonických zvucích, přičemž žádné probuzení nebude stejné. Vychází z neotřelého, praktického a hlavně kvalitního designu doplněná hudebním generátorem s umělou inteligencí. To už zní zajímavě, nemyslíte?

b2ada0fe85aff53a51778ebd27db7b95 original.jpg?ixlib=rb 2.1

Spánek je skvělý, ale probuzení je lepší

Věříme, že jediná věc, která je lepší, než spánek, je probuzení. Probuzení příjemné, plné energie. Tam totiž začíná láska, tam začíná život! Lepší probuzení vám totiž zaručí lepší den, lepší zdraví, lepší myšlení.

Ložnice může být opět (téměř) jenom vaše

Udělejte si z vaší ložnice útočiště, aniž byste s sebou měli všechny pomůcky a zařízení, která vás rozptylují. OneClock vás nebude rušit ničím. Budete jen vy, vaše myšlenky, možná i nějaký postelový parťák – mazlíček nebo přítel či přítelkyně.

37ccb3e7edd84bd817d0397bda7c9a71 original.gif?ixlib=rb 2.1

Začněte den se sonickou vědou

V posledních letech roste řada zvukových výzkumů, které popisují důležitost správného probuzení a jeho vliv na vaši náladu i chování. Zvuky OneClock jsou navrženy tak, aby vás budily jemně a přitom spolehlivě.

Hudba složená z umělců oceněných Grammy

Protože si zasloužíte něco lepšího, designéři OneClock vytvořili nový způsob, jak se probudit s Jonem Natchezem, renomovaným skladatelem a multiinstrumentalistou The War on Drugs. Sladby z OneClock jsou originální nahrávky, které jinde nenajdete. Obsahují více než 20 nástrojů, které vytváří příjemný, organický a nedigitální soundtrack, který vám pomůže začít den.

9418815a156c438143e46e242c5b2398 original.jpg?ixlib=rb 2.1

Hudební generátor s umělou inteligencí

Zvuk budíku v lidech může probouzet ještě větší únavu (což je docela paradox, nemyslíte?) a stejně tak mohou vytvořit averzi k opakujícímu se zvuku. Po aktivaci OneClock generátor umělé inteligence vybere náhodně jednu ze skladeb uložených v paměti přístroje a remixuje ji úpravou úrovní každého nástroje nebo vokálu pro nekonečné kombinace. Je to jemné, ale nápadné a nikdy nebudete slyšet stejnou skladbu vícekrát.

d59349d71b25d3746e298d1502a9ad6e original.jpg?ixlib=rb 2.1

Nadčasový analogový design a filozofie slow-tech

Útulný, minimalistický styl se snoubí ruku v ruce s analogovými hodinami a hmatovým zážitkem, který vám vydrží po celý život díky vysoce kvalitním komponentům udržitelného původu. Design a kvalita je upřednostněna před cenou, aby tak vznikl produkt nadčasový a vyčnívající z vaší domácnosti. Tím nejlepším způsobem.

Zaujal vás projekt? Podpořit jej můžete tady.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here