Nepřehlédněte tyto inspirativní tipy na kuchyňské doplňky
N

Říkáte si při pohledu na prostor kuchyně, že tomu stále něco chybí? Jednoduchým receptem na originalitu je pořízení kuchyňských doplňků z následujícího přehledu.

Moderní trendy v kuchyňském designu nahrávají minimalismu a čistým plochám. Výsledek však bývá nezřídka tak trošku nudný, a proto je třeba kuchyň oživit pestrými doplňky. Ty přináší nejen oživení, ale také žádanou praktičnost. Ve většině případů skutečně stačí pořídit několik roztomilých maličkostí. Designové doplňky do kuchyně zkrátka nezklamou.

Pro nedělní obědy

Pokud je vám vždy líto, že se rodinní příslušníci v době oběda rozprchnou po celém bydlení, je čas zapřemýšlet nad tím, jak kuchyň proměnit v příjemné a pohodlné místo pro společné obědy či večeře. Jídelní stůl by měl přímo lákat k tomu, abyste k němu zasedli a užili si něco dobrého k jídlu. Designová mlýnky na sůl a pepř Bottle od Menu zaujmou na první pohled. Využijete je jak při vaření, tak při hodování. Díky hezkému vhledu mohou být permanentně umístěny na očích. Neutrální barevná kombinace bude ladit s každým prostíráním. Ba co víc, je přímo vhodná k tomu, abyste vybrali něco mírně odvážnějšího.

Designové mlýnky na sůl a pepř Bottle od Menu, set 2ks, ash-carbon, steel lid
Designové mlýnky na sůl a pepř Bottle od Menu, set 2ks, ash-carbon, steel lid

Skvělým tipem jsou podtácky pod talíře TOTTO v černé a limetkové barvě.

Pro stylové kuchařky

Není těžké shodnout se na tom, že vaření by mělo být především zábavou. Určitě nechcete trávit dlouhé hodiny u plotny v obležení nudného vybavení. Obklopte se designem také na ploše kuchyňské linky. Stojan s prkénky Index Compact od Joseph Joseph potěší barvami a piktogramy, které vám snadno vysvětlí, jaké prkénko k čemu slouží. Na kompaktní stojan snadno najdete umístění a bude vám vždy k dispozici. Dokonce i pomocníci, bez kterých se nelze v kuchyni obejít, mohou mít inovativní vhled. Perfektním příkladem je designový stojánek na mycí prostředky SinkBase, taktéž od oblíbené společnosti Joseph Joseph. Šetří prostor na kuchyňském dřezu a chytře zakrývá nehezké lahvičky se saponáty.

Designový stojánek na mycí prostředky SinkBase od Joseph Joseph, šedý
Designový stojánek na mycí prostředky SinkBase od Joseph Joseph, šedý

Pro chvilky pohody

Jakmile je uvařeno a uklizeno, zasloužíte si tolik žádaný odpočinek. I ten si můžete zpříjemnit hezkými doplňky. Co třeba dát si čaj? Čajové sítko ManaTea od Fred vás dokáže příjemně pobavit. Má tvar kapustňáka a dokáže skvěle vylouhovat váš oblíbený čaj. Chcete udělat radost dětem? Sítko na čaj Rudolf od Koziol jim vykouzlí úsměv na rtech.

Sítko na čaj Rudolf od Koziol, sv. modrý
Sítko na čaj Rudolf od Koziol, sv. modrý

Slabost pro design

Tip: Víte, jak se zbavit stresu?

Výlet do světa kuchyňských doplňků založených na zajímavém nápadu si užijete. Kuchyň získá nezaměnitelný charakter a bude vyjadřovat váš vkus. Tak zbytečně neváhejte a nesmiřte se s průměrem. Široký výběr doplňků zaujme jak vás, tak vaše návštěvy.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here