Když se pohybujete v oblasti developmentu a milujete golf
K

Atmosféra golfového turnaje, příjemné prostředí, atraktivní příležitosti k seznámení s novými obchodními partnery a získání nových přátel. Pokud se pohybujete v oblasti developmentu a máte slabost pro zelený sport, je pro vás DEVELOPMENT tour povinností.

development tour 2

Třebaže se v České republice každý rok pořádá celá řada akcí pro lidi pohybující se v oblasti developmentu, je velmi složité narazit na takovou, která by dokázala dlouhodobě a cíleně spojovat opravdu významné osobnosti. To vše za doprovodu skvělé atmosféry sportovního klání a v komfortním prostředí. Naštěstí však existuje jedna skutečně unikátní výjimka.

Vyhrát automobil za hole in one?

Avizovanou výjimkou je DEVELOPMENT tour. Tato prestižní golfová túra je určena pro majitele, jednatele a vysoce postavené manažery firem pohybujících se v realitním oboru, a to zejména v oblasti developmentu. Základním cílem této tour je pravidelné přátelské setkání těchto významných osobností. Příjemné prostředí nejlepších golfových resortů poskytuje ideální podmínky pro networking a navazování nových obchodních partnerství, ale zároveň ponechává sportovní nádech všech turnajů.

DEVELOPMENT tour si zaslouží pozornost každého milovníka golfu se zájmem potkat nové sympatické hráče a potencionální byznysové partnery. Nemluvě o zajímavých odměnách, mezi které patří například automobil za hole in one či Ferrari na víkend za první místo.

development tour 1

Hraje se fair play

Pravidla samotného turnaje jsou jasně daná. Celkový počet účastníků je omezen na 18 flightů po čtyřech hráčích. Každý partner dostane přesně přidělený flight složený dle jeho požadavků. Na DEVELOPMENT tour se hraje systémem stableford na úpravu HCP s vyrovnáním a CANON startem cca v 10h 30m. Aby bylo zachováno tempo hry, nejsou tolerovány zdvojené flighty. Hrát fair play patří nejen ke golfu, ale také k byznysu. Celá DEVELOPMENT tour je veřejnosti uzavřená. Podmínkou pro účast je obdržená pozvánka od partnera či organizátora tour.

Termíny turnajů pro rok 2018

Na programu jsou celkem 4 turnaje. DEVELOPMENT tour 2018 odstartovala v dubnu v Beroun Golf Clubu, aby v květnu pokračovala do liberecké Ypsilonky. Mezi další termíny turnaje patří 28.červen 2018 v Greensgate – Dýšina Plzeň a 19. září 2018 se hráči setkají v Panorama Golf Resort – Kácov. Nezapomeňte si tyto zastávky zapsat do kalendáře, případně se s celým projektem seznamte blíže prostřednictvím oficiálních webových stránek a sociálních sítí, kde máte možnost podívat se na fotografie z jednotlivých zastávek a další podrobné informace.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here