Extravagance v interiéru
E

Chcete bydlet tak, aby váš domov na první pohled zaujal a pohltil všechny možné emoce každého, kdo vás navštíví? Pak můžete vyzkoušet hru na léčbu šokem a vyzkoušet jedinečný a neotřelý styl bydlení – extravaganci v interiéru.

Obývací pokoj v extravagantním stylu - zdroj
Obývací pokoj v extravagantním stylu – zdroj

Extravagantní styl bydlení je v dnešní době čím dál oblíbenější, protože se dá snadno spojit s jemným minimalistickým kombinováním. V tomto případě lze extravagantními prvky rozbít zdánlivou nudu a čistotu minimalistického konceptu. Stejně tak přitažlivý pro všechny výrazné jedince bude celkově provokativný byt, kde nakombinujete prvky, které k sobě tak úplně nejdou. Nevadí, extravagance je právě o tom.

Hravá a barevná realizace obývacího pokoje - zdroj
Hravá a barevná realizace obývacího pokoje – zdroj

Proč je extravagantní bydlení tolik chytlavé? Především pro jeho údernost, která v nás vyvolává zajímavé pocity a dokonce i pobavení. Interiér je populární po jeho hravost a barevnost, ale také pro tu nezaměnitelnou temperamentní náladu, kterou vyvolává v lidech. Je to ideální volba pro ty, kteří mají zdravé sebevědomí a nesnášejí stereotyp. Protože právě ten takové uspořádání bytu či domu postrádá.

Překvapte návštěvu interierem v extravagantním stylu - zdroj
Překvapte návštěvu interierem v extravagantním stylu – zdroj

Jak na extravagantní styl? Výstřední bydlení není nijak složité. Většinou stačí spojit vlastní fantazii a odvahu s možnostmi, které trh nabízí. Volit lze nejen mezi designovými kousky, ale také mezi vším starým a moderním. Můžete si hrát s barvami zdí, textilu, čalounění a začlenit do své domácnosti kousky, které by jen tak někdo nečekal. Umělecká díla, zlatá barva, bláznivé sochy – toto vše vám pomůže vykouzlit neotřelé vibrace.

Tip: Víte, jak se zbavit stresu?

Jak se v takovém extravagantním domově žije? Každý, kdo extravaganci propadnul, vám rád potvrdí, že báječně. Představte si, jak snadno se můžete spojit a ztotožnit s vlastním bydlením a dosáhnout tak upřímné osobitosti. Proto při koupi nábytku nebo dekorací ani na chvíli neváhejte a sáhněte po jakékoliv šílenosti, která vás napadne. Protože právě tyto kontrasty, o kterých dlouze přemýšlíte, zda se k vám domů budou hodit, vytvoří naprosto unikátní interiér, který si lehce zamilujete vy i vaši hosté.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here