Efektivní a příjemné pracovní prostředí s kancelářemi na míru
E

Průměrně strávíme kolem dvou tisíc hodin ročně v práci. A kvůli tomu už se vyplatí cítit se v pracovním prostředí dobře. Jedním z klíčových faktorů, které mohou ovlivnit nejen vaši produktivitu v práci (a o tu všem jde, že ano), tak i vaši náladu, je interiér kanceláří. Každá společnost může mít rozdílné požadavky, řešení v podobě kanceláří na míru se proto více než nabízí. Kde začít?

https://www.top-office.cz/
https://www.top-office.cz/

Všechno začíná v hlavě

Než vůbec dojde k plánování konkrétních typů nábytku, podlah a dalších nezbytných částí, musíte vyřešit, jaké vlastně máte představy. Co v kanceláři potřebujete, jaká je hlavní filozofie firmy, jaké jsou produktové i cenové představy a celkové pojetí interiéru… Firmy, které se zabývají návrhy kanceláří, nabízí osobní konzultace a 3D návrhy, které po důkladné konzultaci s vámi vytvoří na míru a zdarma. Vizualizace návrhů jsou už dnes samozřejmostí.

Cena a finální rozpočet

Klíčový je mimo jiné i rozpočet. Ten byste s dobrou firmou měli mít stanovený hned na začátku při tvorbě návrhů. Nezapomeňte na smlouvu, ve které bude rozpočet blíže specifikován, stejně jako termín dodání, záruka a podobně. Financování samotného projektu se také může realizovat více způsoby. Pro firmy bývá výhodnou možností i financování v podobě leasingu.

https://www.top-office.cz/
https://www.top-office.cz/

 

Jak se začíná?

Návrh na renovaci kancelářských prostor máte. Jaký bude další krok? Je třeba odstranit ze stávajících prostor starý nábytek. O demontáže starého nábytku, jeho odvozu včetně ekologické likvidace až po montáž nábytku nového se postará architektonická firma. Ta má navíc pod kontrolou i koordinaci celé akce, harmonogram či logistiku, takže vám ušetří spoustu starostí.

Pohodlí zvyšuje produktivitu

Pokud se lidé budou cítit v kanceláři příjemně, pak i jejich pracovní produktivita bude narůstat. Vylepšení pracovního prostředí je zkrátka výhrou pro všechny strany. Kromě dnes už standardního ergonomického sezení na kvalitních židlích jsou klíčové i tzv. relaxační zóny, ve kterých mohou zaměstnanci nabírat síly na další pracovní procesy. Tyto odpočinkové zóny lze pojmout individuálně. Někdo preferuje společný prostor s gaučem a stolním fotbálkem, jiný tzv. nap room. Náročnějším se zavděčíte třeba minigolfem nebo horolezeckou stěnou.

https://www.top-office.cz/
https://www.top-office.cz/

 

Inspirujte se

Ne každý má hned v hlavě konkrétní představu. Naštěstí hledat inspiraci lze všude. Navíc aby veškerá zodpovědnost neležela na vašich bedrech, můžete využít výhod architektonických firem, které se o všechno postarají za vás. Záruky, rozpočet, vizualizace, individuální přístup i hladkou realizaci tak máte zaručené.

Společnost Top Office má kanceláře v malíku a pyšní se řadou úspěšných realizací. Atypicky vyráběné díly nábytku, výškově nastavitelné stoly, originální konferenční místnosti a vhodné kombinace barev pro příjemné pracovní prostředí pro ně nejsou problém. Tak vzhůru za příjemným pracovním prostředím, které bude základem vašich efektivních dnů.

 

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here