Efektivní a příjemné pracovní prostředí s kancelářemi na míru
E

Průměrně strávíme kolem dvou tisíc hodin ročně v práci. A kvůli tomu už se vyplatí cítit se v pracovním prostředí dobře. Jedním z klíčových faktorů, které mohou ovlivnit nejen vaši produktivitu v práci (a o tu všem jde, že ano), tak i vaši náladu, je interiér kanceláří. Každá společnost může mít rozdílné požadavky, řešení v podobě kanceláří na míru se proto více než nabízí. Kde začít?

https://www.top-office.cz/
https://www.top-office.cz/

Všechno začíná v hlavě

Než vůbec dojde k plánování konkrétních typů nábytku, podlah a dalších nezbytných částí, musíte vyřešit, jaké vlastně máte představy. Co v kanceláři potřebujete, jaká je hlavní filozofie firmy, jaké jsou produktové i cenové představy a celkové pojetí interiéru… Firmy, které se zabývají návrhy kanceláří, nabízí osobní konzultace a 3D návrhy, které po důkladné konzultaci s vámi vytvoří na míru a zdarma. Vizualizace návrhů jsou už dnes samozřejmostí.

Cena a finální rozpočet

Klíčový je mimo jiné i rozpočet. Ten byste s dobrou firmou měli mít stanovený hned na začátku při tvorbě návrhů. Nezapomeňte na smlouvu, ve které bude rozpočet blíže specifikován, stejně jako termín dodání, záruka a podobně. Financování samotného projektu se také může realizovat více způsoby. Pro firmy bývá výhodnou možností i financování v podobě leasingu.

https://www.top-office.cz/
https://www.top-office.cz/

 

Jak se začíná?

Návrh na renovaci kancelářských prostor máte. Jaký bude další krok? Je třeba odstranit ze stávajících prostor starý nábytek. O demontáže starého nábytku, jeho odvozu včetně ekologické likvidace až po montáž nábytku nového se postará architektonická firma. Ta má navíc pod kontrolou i koordinaci celé akce, harmonogram či logistiku, takže vám ušetří spoustu starostí.

Pohodlí zvyšuje produktivitu

Pokud se lidé budou cítit v kanceláři příjemně, pak i jejich pracovní produktivita bude narůstat. Vylepšení pracovního prostředí je zkrátka výhrou pro všechny strany. Kromě dnes už standardního ergonomického sezení na kvalitních židlích jsou klíčové i tzv. relaxační zóny, ve kterých mohou zaměstnanci nabírat síly na další pracovní procesy. Tyto odpočinkové zóny lze pojmout individuálně. Někdo preferuje společný prostor s gaučem a stolním fotbálkem, jiný tzv. nap room. Náročnějším se zavděčíte třeba minigolfem nebo horolezeckou stěnou.

https://www.top-office.cz/
https://www.top-office.cz/

 

Inspirujte se

Ne každý má hned v hlavě konkrétní představu. Naštěstí hledat inspiraci lze všude. Navíc aby veškerá zodpovědnost neležela na vašich bedrech, můžete využít výhod architektonických firem, které se o všechno postarají za vás. Záruky, rozpočet, vizualizace, individuální přístup i hladkou realizaci tak máte zaručené.

Společnost Top Office má kanceláře v malíku a pyšní se řadou úspěšných realizací. Atypicky vyráběné díly nábytku, výškově nastavitelné stoly, originální konferenční místnosti a vhodné kombinace barev pro příjemné pracovní prostředí pro ně nejsou problém. Tak vzhůru za příjemným pracovním prostředím, které bude základem vašich efektivních dnů.

 

Nové články

Podobné články

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno