Chcete bydlet ještě o chlup lépe?
C

Máte báječný domov, kterému na první pohled nic neschází, ale vy přece jen toužíte doplnit ještě pomyslnou třešničku na dort? Skvělým řešením může být designový koberec. Zapomeňte na nudnou šeď a prochozené běhouny s prořídlým třepením z obýváků svých babiček. Nabídka moderních kusových koberců skýtá možnosti, o kterých se vám nesnilo. Existují varianty pro každou část vašeho interiéru, který díky dobře zvolenému detailu získá nový šmrnc.

Vyberte si ten svůj

Rychle, jednoduše a za příznivé ceny do svého léta stejného bytu vnesete svěží vítr. Nepřeberné množství barev, o kterých jste nikdy ani neslyšeli, je už dnes samozřejmostí. Stejně je tomu i se škálou vzorů. Příjemně překvapit vás ale může i rozsáhlý výběr tvarů a rozměrů jednotlivých kousků, díky kterému padne koberec přesně i do atypicky řešených domů nebo menších bytů.

Zvolit si můžete také materiál, který nejlépe odpovídá vaší představě. Zajímavou variantou je například koberec s dlouhým vlasem. Výborně se hodí do prostorů věnovaných relaxaci. Jen si představte ten pocit, když se vaše prsty v létě zaboří do sluncem prohřátého trávníku a stébla trávy lehce masírují vaše chodidla. Přesně takový pocit můžete zažívat denně přímo v pohodlí svého domova díky kusovým kobercům s délkou vlasu až 5 cm.

Váš výběr by se měl řídit také druhem materiálu. Mezi nejkvalitnější patří kusové koberce z přírodní vlny, protože jsou velmi odolné a příjemné na dotek. Nevýhodou je jejich vysoká cena. Umělé materiály, ze kterých se vyrábějí koberce nejčastěji, však dnes mají rovněž vynikající vlastnosti. Přírodním se velmi podobají a potěší svou cenou.  Vyplatí se připlatit za hustotu vláken. Čím je koberec hustší, tím déle vám bude sloužit a dělat parádu.

5 důvodů, proč pořídit koberec:

  1. zútulnění domova
  2. změkčení povrchu
  3. ozvláštnění interiéru
  4. tepelná izolace a úspora energií
  5. široká škála barev, vzorů a druhů

Strašák jménem skvrna

Rádi byste do vybavení bytu zařadili nějaký pěkný kousek, ale děsíte se skvrn, které už z něj nikdo nedostane? Neomezujte se. Zařaďte koberec i do kuchyně nebo dětského pokoje. Právě tyto místnosti jsou nejvíce zatěžované, protože v nich trávíte nejvíc času. Nebojte se je proto zútulnit. Nabízíme čisticí prostředky, které si poradí se skvrnami od červeného vína, čokolády i s nepříjemnými pachy.

Článek je připraven ve spolupráci s firmou EMER SHOP, která kromě široké škály kusových koberců nabízí také venkovní koberce, rohože, eko podlahy a přípravky k péči o různé povrchy a další sortiment.

Tip: Víte, jak se zbavit stresu?

Zdroje:

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here