7 faktů, které musíte vědět o vodní posteli
7

Vodní postele hrají hlavní roli v řadě komediálních scén, které naráží na jejich zdánlivou nepraktičnost. Stačí si vzpomenout na legendární Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Je to velká škoda, protože vodní postel dokáže být až překvapivě pohodlná a nenáročná na údržbu. Následujících 7 faktů se vás o tom pokusí přesvědčit.

20vodni postele

1. Existuje více typů

Na trhu existují v praxi dva typy vodních postelí. Starší má podobu vaku naplněného vodou a tuto konstrukci nelze již v dnešní době doporučit. Novější typ má podobu matrace, která je vodou naplněna pouze částečně. To přináší mnoho výhod od lepší životnosti až po zvýšení pevnosti.

2. Sousedy nevytopíte

Bojíte se, že matrace praskne a vy vytopíte sousedy? U vodních postelí certifikovaných pro evropský trh nemusíte mít obavy. V první řadě je matrace dostatečně odolná, v druhé je vybavena bezpečnostní fólií, které vodu bezpečně zachytí.

3. Čeká vás hluboký spánek

Vodní postel poskytuje ideální podporu. Hmotnost vašeho těla se rozloží a páteř je skvěle podepřena. Každá matrace se před použitím plní vodou podle váhy člověka, který na ní bude spát.

4. Šplouchání neuslyšíte

Když je matrace naplněna vodou, musí být při každém pohybu zákonitě slyšet šplouchání. Nebo ne? Samozřejmě, že ne! V matraci není vzduch a žádný prostor navíc. Voda se sice přelévá, ale v uzavřeném prostoru. Šplouchání tak opravdu neuslyšíte.

5. Druhého neprobudíte

Někteří lidé se v noci převalují, případně vstávají dříve než jejich partner. Rozvlní se matrace v momentě, kdy do manželské vodní postele ulehá další osoba? Ano, ale rozhodně ne tak, jak si možná představujete. O co silnější je stabilizace matrace, tím méně se vlní.

6. Sex na vodní posteli nebude lepší

Vodní postel je často zmiňována jako zázrak, který dokáže oživit vášeň. Bohužel tomu tak není. Matrace je pohodlná a pohyblivý povrch možná přinese řadu nových zážitků, ale rozhodně by vidina lepšího sexu neměla být hlavním důvodem pro pořízení.

Naopak, zkuste se v téhle oblasti poohlédnout po jiných prostředcích a pomůckách, které vám pomohou k vytouženému výsledku.

7. Voda stačí z vodovodu

Pro naplnění postele nepotřebujete žádnou speciální vodu. Postačí vám ta z vodovodu, do které se pouze pravidelně přidává speciální kapalina proti vzniku bakterií a řas. Výměna vody vás čeká až s případným stěhováním.
Jak vidíte, vodní postele doopravdy nejsou až tak exotickým zbožím, jak by se mohlo zdát. Jejich hlavní předností je vysoký komfort a hluboký spánek bez prachu a roztočů.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here