Jestliže se rádi inspirujete a milujete stylové a osobité bydlení, pak by ve vaší knihovně neměly chybět některé knihy. Právě kniha je nejen skvělým pomocníkem, ale také perfektním adeptem na dárek. Navíc skrývá mnohé nápady. Zapomeňte tedy na internet – listujte a získejte čerstvé tipy. Nebo se jen tak kochejte. Přinášíme několik tipů na knihy, které jsme si i my sami zamilovali.

The House That Pinterest Built

Půvabná a nestárnoucí herečka Diane Keaton rozhodně neskrývá svou lásku k interiérovému designu. Nejenže všechny nemovitosti, které kdy koupila, sama vybavila a dekorovala. Herečka přiznává, že miluje inspiraci jménem Pinterest. Síť, která skrývá tisíce nápadů od módy po architekturu, pomohla Diane přetvořit jeden z jejích domů. Jestliže i vy hledáte dokonalý domov, rozhodně si přečtěte o průběhu vytváření okouzlujícího hnízda pro Diane a její rodinu. Publikace je samozřejmě plná nádherných autentických fotografií.

Cabin Porn

Každý ve skrytu duše doufá, že jednou najde tiché a klidné místo, kam může uniknout od všednosti a shonu každodenního života. A přesně takových míst je plná obrazová kniha Cabin Porn. Sruby, přístřešky a chaty v nejrůznějších koutech světa mají jedno společné. Klid a velkolepé okolí. Jestliže patříte mezi ty, kteří sní o tom, že se jednoho dne zabydlí na samotě v lese, pak se tato nádherná publikace může stát vaší závislostí i inspirací současně.

Kinkfolk Home

V téměř legendární publikaci Nathana Williamse nahlédnete tam, kam se obyčejný smrtelník běžně nedostane. Interiéroví designéři, architekti, návrháři, stylisté, fotografové  – ti všichni tvoří domovy a umění pro druhé – ale jak to vypadá, když dekorují vlastní bydlení? Nechte si prozradit jejich nápady při tvorbě detailů, ideály, které vložili do svých domovů a v neposlední řadě zjistíte, co jim místo jménem domov dává na oplátku.

Scandinavia Dreaming

Severské bydlení je pro mnohé nekonečnou studnou inspirace. Pokud jste propadli proslulému skandinávskému stylu, pak vám k proměně vašeho domova pomůže tato jedinečná kniha, plná návodů a fotografií. V knize vás budou inspirovat skandinávští výrobci nábytku a doplňků, za zmínku však stojí rovněž estetické zpracování knihy. Nechte se vtáhnout do severských interiérů, abyste vdechli skandinávského ducha vašemu domovu.

Předchozí článekJsou gauče ve skandinávském stylu stále v módě?
Další článekZelená stěna může být i v interiéru

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno