Spoustu lahví, spoustu víček, které se povalují všude kolem? V dnešním moderním světě existuje jednoduché řešení. Jmenuje se Skuzee, a pomůže vám s nápoji a jejich uchováváním doma i na cestách.

Chytré víčko Skuzee, seznamte se

Už vás nebaví investovat do lahví a nádob na vodu? Už jste někdy chtěli použít láhev nebo hrnek na přípravu šálku čaje nebo kávy, ale nenašli jste správné víčko? Ať už dáváte přednost teplému, studenému, obyčejnému nebo kofeinovému nápoji, víme, jak frustrující může být, když potřebujete spoustu různých lahví pro spoustu různých nápojů.

Není třeba kupovat nádoby na nápoje s neuvěřitelně vysokou cenovkou nebo hromadu lahví pro všechny vaše oblíbené nápoje. Vše, co potřebujete, obstará Skuzee s pokročilým těsněním bez rozlití a schopností udržet chuť a svěžest. Z téměř každé nádoby, šálku a hrnečku můžete udělat láhev. Už žádný nepořádek v kuchyni. Už žádné nesmysly.

Kde všude jej můžete použít?

Obměnitelný design: 3 způsoby

1. Citrusový odšťavňovač

Odšťavňovač má více hřebenů, které zajišťují drcení buničiny a snadnější oddělování šťávy. Navíc je vyžadován menší tlak. Design otvoru umožňuje shromažďování semen do zásobníku, čímž zabrání jejich průchodu do šťávy.

2. Sítko na čaj

Milovníci čaje si přijdou na své díky přímočarému designu otevírání mřížky, který udržuje čajové lístky po celou dobu v plném kontaktu s vodou, ponechává více prostoru pro louhování a umožňuje i snadnou údržbu.

3. Chladicí tyčinka

Udržujte své nápoje chladné celé hodiny, aniž by to ovlivnilo jejich chuť. Chladicí tyčinka je vyrobena z nerezové oceli chirurgické kvality, která je bezpečnější a odolnější vůči kyselinám i alkoholu.

Kvalitu zaručují pevné a odolné materiály

V našem každodenním životě je příliš mnoho plastových výrobků, které mohou nejen potenciálně škodit našemu zdraví, ale mohou také vážně ovlivnit životní prostředí. Z tohoto důvodu výrobci trvají na použití vysoce kvalitního materiálu s co nejmenší ekologickou stopou.

Proč tekutý silikonový kaučuk?

Skuzee je vyroben z potravinářského tekutého silikonového kaučuku, což je extrémně odolný a biokompatibilní materiál. Není škodlivý ani toxický pro naše tělo.

Chytrá technologie, jednoduché použití

Skuzee je chytrý. Speciální patentovaná konstrukce uzavíracího ventilu na vodu se snadno otevírá pro pití a nalévání. Můžete si nalít svůj nápoj v jakémkoliv úhlu a nikdy se nemusíte starat o směr toku. Nebo jen otevřete Skuzee a pijte z něj přímo. Integrovaný design vedení průtoku zabraňuje hromadění kapaliny ve víku, takže nikdy nevylijete kapku.

Multifunkčnost hraje prim

Doma: Popusťte v kuchyni nebo najděte rovný povrch a vymačkejte džus nebo si připravte šálek čaje, než se pustíte do svých koníčků nebo si sednete k oblíbenému seriálu.

Práce: Když jste na cestách nebo potřebujete rychle vyzvednout, uvařte si šálek čaje nebo si vezměte vodu z chladiče. Skuzee vám pomůže překonat den.

Venku: Pokud jste na pikniku nebo jen venku a potřebujete tu šťávu, kterou jste vymačkali dříve během dne, vezměte si Skuzee s sebou. Chladicí hůlka ji udrží svěží a koncentrovanou, protože kostky ledu se neroztaví a nezředí.

Líbí se vám inovativní „víčkový“ projekt? Podpořte jej tady.

Předchozí článekMyčka nádobí: Druhy, programy, funkce i péče
Další článekDo finále o prestižní celorepublikový titul Stavba roku 2020 poprvé v historii poslala porota 24 staveb

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno