To pravé zahradní… poležení!
T

Zahradní oázu klidu zkrátka všichni milujeme. Mohlo by to být ještě lepší? Mohlo! Jestliže patříte mezi příznivce lenošení za zpěvu ptáků na čerstvém vzduchu, pak kromě zahradního posezení nezapomeňte na komfortní poležení. Ne, my si neděláme legraci. My vás v tom válení a relaxaci rádi podpoříme. Vyberte si některý z našich tipů a vychutnávejte si ještě příjemnější chvíle. Venku.

Umělý ratan lehátko SEA DREAM Barva ratanu Černá
Umělý ratan lehátko SEA DREAM Barva ratanu Černá

Odpočinková zóna k zahradě neodmyslitelně patří. Kde jinde v sezóně trávíme více času, než právě zde. Myslete tentokrát více na sebe a dopřejte si luxusní chillout prostor. Jestliže jste se dosud mohli válet leda tak na dece, nastal čas na změnu. Jaké jsou možnosti?

Houpání, co neomrzí

Houpání je spojeno s příjemnými pocity. Uklidňuje. Možná právě proto by nějaký ten houpací prvek ve vaší zahradě neměl chybět. A pokud si chcete poležet a jen tak koukat na nebe či do korun stromů, pak vsaďte na houpací síť. Hamaky se vyrábějí v mnoha provedeních. Jestliže nemáte stromy, mezi které byste síť mohli uvázat, nevadí. Houpací sítě jsou k dostání také na kovových nebo dřevěných konstrukcích. Vypadají skvěle a některé z nich jsou dokonce v provedení pro dva. Milují je nejen dospělí. Děti budou nadšené!

hamaka

Molitan to napraví

Jestliže máte krytou terasu nebo prostornou pergolu, vyhraďte si tu místo na odpočinek. Kam si lehnout? Přece do měkoučké matrace! Stačí pořídit rozkládací matraci pro hosty nebo řezaný molitan, který potáhnete vybranou látkou. Přidejte pár dekoračních polštářků a my vám slibujeme, že se nebudete chtít zvednout. Taková zóna navíc poslouží i jako neformální posezení pro vás i vaše hosty. Buďte originální!

Není lehátko jako lehátko

Klasická zahradní lehátka v exteriéru nesmí chybět. Hodí se nejen k bazénu nebo pro chvíle, kdy zatoužíte po letním opálení. Doplňte lehátko plédem a polštářky – a z bazénového doplňku se rázem stane vaše oblíbené útočiště. Lehátko vybírejte podle koncepce celé zahrady. K modernímu domu můžete zvolit v podstatě jakýkoli moderní materiál, k rustikálnímu stylu se hodí nadčasová dřevěná konstrukce.

Zahradní houpací relaxační lehátko AVENBERG MERIDA - ŠEDÁ
Zahradní houpací relaxační lehátko AVENBERG MERIDA – ŠEDÁ

Zahradní království pro dva

Mysleli jste si, že postele patří pouze do interiéru? Kdepak. Velký výběr a oblíbenost zahradních postelí hovoří jasně – milujeme je! Speciální široká lehátka jsou často vybavena také polostříškou pro stín a ještě větší komfort. Abyste se mohli válet luxusně. Je to jednoduché.

Palety vedou

A co když nemáte terasu nebo pergolu a přesto byste rádi vymysleli originální odpočinkovou zónu? Zkuste si vyrobit třeba pódium z palet. Když přidáte měkkou matraci, vytvoříte originální a velmi útulné posezení, kam se můžete uložit k meditaci nebo se jen tak kochat zahradou. A že nepatříte mezi kutily? Nábytek z palet někteří výrobci nabízí – stačí si vybrat.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here