Sprcha bez vaničky? Jasně!
S

Elegantní využití často menšího prostoru v koupelně není tak těžké, jak by se mohlo zdát. Ideálním řešením jsou nejnovější trendy v podobě vzdušných sprchovacích koutů bez zastaralých vaniček. Otevřené sprchové prostory působí velmi čistým a velkolepým dojmem a dokonce umožňují využít jakkoliv velkou koupelnu.

Ilustrační obrázek, zdroj
Ilustrační obrázek, zdroj

Tip: Víte, jak se zbavit stresu?

Chcete-li mít tu nejmodernější koupelnu, pak může být sprcha bez vaničky právě to pravé pro vás. Má hned několik výhod, které stojí za to si přečíst. Přinášíme hned deset důvodů, proč se rozhodnout pro tento koncept sprchování.

  1. Elegance – Můžete libovolně sladit dlažbu s obklady na zdech a dosáhnout tak naprosto dokonalého a čistého vzezření. Taková koupelna je velmi oblíbená pro svůj minimalistický a harmonický vzhled. Sprchové stěny stejně tak vybíráte dle svého uvážení. Můžete nakombinovat s vhodným designovým žlabem. Sprchu můžete umístit v nice, prostoru či rohu.
  2. Úklid – Dalším důvodem pro je samozřejmě úklid. Snadná údržba je důležitým aspektem výběru pro každou hospodyňku. Právě dlažba se snadno čistí, odpadá tak pravidelné a náročné umývání sprchové vany.
  3. Hygiena – K úklidu patří také hygiena. Ta je právě v koupelnových prostorách velmi důležitá. Požadavky na čisté prostředí však kout bez vaničky splňuje dokonale. Dlažbu snadno vytřete dezinfekčním prostředkem nebo parním mopem.
  4. Odolnost – Keramická dlažba je oblíbená také pro svou vysokou životnost a odolnost. Je velmi odolná proti mechanickému poškození, což je právě proto výborná volba pro sprchovou podlahu.
  5. Bezbariérový kout – Ano, tato volba sprchového řešení je bezbariérová, čímž se opět řadí na ty nejvyšší laťky možného výběru a hodí se tak i tam, kde je potřebný přístup s invalidním vozíkem. Rozměry si totiž navolíte sami podle toho, jak potřebujete.
  6. Moderna – Každý, kdo chce být trendy, může zvážit tento styl koupelny. Jde o vysoce luxusní a moderní koncept koupelny, který příjemně provzdušní prostor a umožňuje vyhrát si s interiérovým designem.
  7. Bezpečnost – Vyberte si z protiskluzových dlažeb nebo doplňte kout designovou dřevěnou či jinou protiskluzovou rohoží. Získáte tak bezpečné místo, kam mohou děti i starší lidé. Bezpečné je také sprchové sklo, zástěna. Pro bezpečnost vaší rodiny bývají některá skla také v matném provedení, aby sklo šlo dobře vidět.
  8. Žlábek – Pokládka dlažby se provádí v kombinaci se žlábkem v mírném sklonu, tudíž máte jistotu, že voda opravdu odteče.
  9. Rozměry – Bezesporu tou největší výhodou je rozměr. Nemusíte se omezovat na velikosti dostupných vaniček či hotových sprchových koutů. Kromě rozměru je populární také možnost vytvoření jedinečného prostoru umístěním sprchy kamkoliv.
  10. Cena – Kdo by nebyl rád, když může chytře nakoupit a ušetřit rodinný rozpočet. Tady to platí dvojnásob. Zapomeňte na koupi vaniček a sprchových koutů. Bude Vám stačit sprchová zástěna a žlábek.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here