Stylová koupelna: Jak ji zařídit za pár korun
S

Toužíte po stylové koupelně, ale máte omezený rozpočet? Určitě nezoufejte! Stačí vědět, kam jít za akcemi a zajímavými výprodeji.

Zařizování nové koupelny se dokáže velmi snadno prodražit. Dvojnásob to platí, pokud se nespokojíte s tím nejběžnějším, co je aktuálně k dispozici. Cestou k chytrým úsporám je nejen výběr vhodných značek, ale také využívání výprodejů a dalších akcí. Inspirujte se několika praktickými tipy, díky kterým nebudete muset sahat hluboko do kapsy.

Ilustrační obrázek, zdroj
Ilustrační obrázek, zdroj

Jak je to s koupelnovým vybavením ve výprodeji?

Slovíčko „výprodej“ je pro mnoho lidí synonymem zboží, které již nemá na trhu co dělat. Například kvůli zastaralému vzhledu či špatným parametrům. V některých případech to může být pravda, ale u koupelnového vybavení to rozhodně neplatí. To je ve výprodeji zpravidla kvůli tomu, aby uvolnilo místo novým kolekcím. Umyvadlo zkrátka není iPhone. Prakticky tak dokážete ve výprodeji narazit na skoro nové zboží s nadčasovým designem, které bude v nové koupelně dokonale sloužit.

Reitano Rubinetteria - ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 265mm, bronz (3116)
Reitano Rubinetteria – ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 265mm, bronz (3116)

Stačí si prohlédnout akční zboží na SVĚT KOUPELNY a ihned pochopíte, že máte možnost zařídit si stylovou koupelnu s vysokou slevou. Více než 20% snížení ceny není výjimkou. V akčním zboží narazíte na ověřené výrobce se zvučným jménem. Skvělým příkladem je značka Cersanit nebo Sapho. Obě značky se vyznačují vysokou kvalitou, nezaměnitelným designem a pokrokovými technologiemi, díky kterým pro vás bude údržba koupelnového vybavení snazší.

SAPHO - PACO WC kombi mísa s nádržkou včetně Soft Close sedátka, spodní/zadní odpad (PC1012)
SAPHO – PACO WC kombi mísa s nádržkou včetně Soft Close sedátka, spodní/zadní odpad (PC1012)

Tipy na výhodné nákupy

Je úplně jedno, zda-li zařizujete kompletně novou koupelnu, nebo jste se rozhodli pouze pro částečnou rekonstrukci. Ostatně i menší změny mají v mnoha případech skvělý dopad na celkový vzhled koupelny. Stačí vyměnit pákovou baterii umyvadla a hned dodáte koupelně nový zdroj lesku. Baterií najdete ve výprodeji celou řadu. Mezi ty klasické baterie ze série AQUALINE. Ve stejné sérii najdete za příznivou cenu také WC stojan, ruční sprchu, umyvadlovou skříňku a příslušenství do koupelny.

Výraznou úsporu při výměně celé toalety vám přináší akční sety. V jednom setu najdete instalační systém, mísu, sedátko, ovládací desku a vše další, co budete pro výměnu potřebovat. Ušetříte nejen peníze, ale také čas.

Slevy nepřehlížejte ani v případě nákupu koupelnových doplňků. Konkrétně jde o různé dávkovače tekutého mýdla, stojany, odpadkové koše či WC štětky. Možná si říkáte, že jsou už tak levné, nicméně to není důvod za ně platit víc, než skutečně musíte.

Nakupujte chytře, nakupujte se slevou

Stovky zlevněných položek pro vybavení koupelny od různých výrobců najdete právě nyní na webových stránkách obchodu SVĚT KOUPELNY. Tak rozhodně neváhejte a prohlédněte si je. Omezený rozpočet by neměl být překážkou při zařizování koupelny, kde bude vše podle vašich představ.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here