Inspirace pro novou dlažbu na terasu
I

Uvažujete letos o zvelebení vaší terasy, střešní zahrady, okolí bazénu nebo chodníků? Z nabídky terasových dlažeb značky BEST si lze vybrat velkoformátovou dlažbu s tryskaným, vymývaným, reliéfním nebo klasickým povrchem v různých barevných variantách.

terasova dlazba

BEST – Ravertino

Moderní reliéfní dlažba bez obvodových fazet pro exteriérové použití nabízí decentní a přirozené barvy s lakovanou strukturou přírodního travertinu. V kategorie moderní architektury pro letošní rok vede model Ravertino, nově také ve vanilkové barvě.

Firma BEST u této dlažby nabízí nové povrchové zušlechtění lakem a UV zářením, díky kterému se povrch stává nenáročným na údržbu, postačí pouhé omytí vodou se saponátem. Navíc na snadnou péči poskytuje 10 let záruky. 

Stejně jako všechny ostatní výrobky firmy je i tato dlažba ošetřena systémem QSAVE. Jde o ochranu nanopříměsí, která je zapracovaná do výrobku už v procesu jeho výroby a zamezuje tak nasákavosti a výraznému ulpívání nečistot na povrchu. Zároveň ochrana zvyšuje barevnost výrobku a odolnost proti posypovým solím v zimním období.

 

Vlastnosti dlažby

  • Vysoce pevná vibrolisovaná dvouvrstvá betonová dlažba
  • Prodej v m2
  • Nejžádanější rozměr 400 x 400 mm s výškou 40 mm
  • Spotřeba 6,25 ks/m²
  • Ošetřena systémem QSAVE
  • Vysoce odolná proti obroušení
  • Mrazuvzdorná, odolná proti působení chemických rozmrazovacích látek

Pokládku dlažby lze realizovat několika způsoby, včetně té na plastové nebo pryžové terče. V nabídce jsou taky distanční mezerníky pro precizní zarovnání spár mezi jednotlivými deskami.

 

Vodopropustné dlažby Akvalines a Akvabelis

Firma BEST myslí i na životní prostředí, a proto v roce 2017 uvedla na trh novu řadu tzv. zatravňovacích dlažeb, model Akvalines a Akvabelis. Rozdíl mezi těmito dvěma typy je v tzv. náliscích, které vymezují spáru mezi jednotlivými dlaždicemi. Akvalines má nálisky umístěné pouze na jedné delší straně, zatímco Akvabelis disponuje nálisky na jedné dlouhé a jedné kratší straně, což umožňuje větší zatravnění. Nabízí se také nová řada čtvercového tvaru Akvagras, která po pokládce disponuje spárou 30 mm a skvěle se tak doplňuje s tradiční dlažbou Karo.

 

Vymývané dlažby Vineto a Vaneso

V nabídce terasových povrchů jsou k dostání také dlaždice vymývané a tryskané. Novinkou v roce 2017 v dlažbě s vymývaným povrchem se staly modely Vineto a Vaneso, které jsou k dostání v žádaných odstínech šedé a bílé s doplněním křemičité drtě. Jedná se o moderní exteriérovou dlažbu v několika rozměrech a výškách.

Potřebujete vidět výrobky na vlastní oči?  Navštivte podnikové prodejny s výstavními expozicemi firmy BEST, a.s,. Získáte zde nadstandardní servis bezplatných konzultací od vyřízení vaší objednávky až po dopravu zboží k vám domů.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here