Zveme vás na konferenci Materiál + Trend, která se koná ve čtvrtek 30. března 2023
Z

První den veletrhu Design Shaker, tedy ve čtvrtek 30. března se koná konference Materiál + Trend. Ta, jak již z názvu vyplývá, je zaměřena na nové a zajímavé materiály a také trendy v oboru interiérů. Celkem čeká posluchače 10 přednášek ve stejném formátu jako na konferenci Interiéry, pod jejíž hlavičkou se akce koná.

Konference je určena interiérovým designérům, architektům, ale také produktovým designérům a hlavně výrobcům a prodejcům nábytku a dalšího interiérového vybavení.

Cílem je edukace, celoživotní vzdělávání, informace o novinkách v oboru a také osobní setkání a výměna kontaktů.

Hlavním hostem je specialistka na trendy Anja Bisgaard Gaede z Dánska, která mimo jiné připravuje trendovou expozici pro veletrh Heimtexil ve Frankfurtu nad Mohanem. Hovořit zde bude také v zahraničí známý a oceňovaný designér Jiří Krejčiřík a poslední přednášku o barvách má připravenu Heleen van Gent – specialistka na barvy a art direktorka značky Dulux.

anja 1

Od pátku do neděle si pak můžete na veletrhu poslechnout přednášku Ivy Bastlové, designérky a specialistky na trendy, na téma INTERIÉROVÉ TRENDY PRO ROK 2023. Přednáška začíná od 14 hodin a čeká vás kompletní přehled barev pro nadcházející období, jejich možnosti použití, kombinací i důvodů jejich definování. Hovořit se však bude také o dekorech a vzorech, které k trendům neodmyslitelně patří. Závěrem přednášky vás Iva pomyslně vezme na veletrh Heimtextil do Frankfurtu nad Mohanem, kde se interiérové trendy tradičně prezentují na velké ploše.Podíváte se tak nejen na expozici, ala také na kompletní přehlídku nových trendů a směrů.

KDY: ve čtvrtek 30. března od 10 hodin

KDE: PVA Expo Praha Letňany – Konferenční sál

On-line registrace je předem nutná: https://konference-interiery.cz/material-trend/

Veronika Rutkovská
Veronika Rutkovská
Jsem mladá holka, která si razí cestu v IT prostředí. Věnuji se správě obsahu a copywritingu. Jsem vášnivá cestovatelka (dokonce na to mám i školu:)) a čtenářka. Psát mě baví především o všem, co je spojené s bydlením, ale ráda vám po důkladné rešerši předám rady ohledně všemožných témat nebo vás ráda pozvu na různé eventy spojené s bydlením a home decorem. Když zrovna neťukám do počítače, tak si ráda zajdu do sauny, do kavárny, nebo jiného příjemného prostředí. Doma pak po večerech maluju digitální ilustrace a víkendy ráda trávím sledováním Formule 1.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here