Tenisky obuté v italském designu
T

Cammino. To je značka bot, které navrhla melbournská designérka Katrina Verso. Ručně se jednotlivé boty vyrábí v rodinné továrně v Itálii. V čem jsou jedinečné a proč vsadit zrovna na italské mistry obuvníky?

Láska k botám vyústila ve vlastní značku

Vždycky měla vášeň pro umění italského obuvnictví. Zatímco byla na mateřské dovolené s prvním dítětem, uvědomila si, že na trhu je po italských kvalitních botách dostatečná poptávka, ale zároveň nedostatek kvalitních obuvníků. Tak začala Katrina Verso, melbournská designérka a zakladatelka Cammino Shoes, svůj byznys. Začala spolupracovat s italskou rodinou a vznikl první společný produkt, baleríny.

4d0a9f33cf7e6dec32e22fde5ebbc169 original

Tradiční italská obuv

Firma Cammino věří v tradiční výrobu italské obuvi, která spočívá v kvalitních materiálech a dobře odvedené práci. Stojí za tím, že pouze nejlepší kůže a design mohou vytvořit boty, které jsou stejně krásné, jako pohodlné.

Své první balerínky vypustili do světa v roce 2017. Další druhy bot na sebe nenechaly dlouho čekat.

94a7e44cc24d51e9e3a541c26def150d original

Kolekce podle italských jmen

Nová kolekce bot se jmenuje Fermo a je pojmenovaná podle města, ve kterém se nachází továrna na boty Cammini. Každá kolekce je pojmenována podle nějakého italského města. Balerínky mají názvy italských ženských jmen a mají svým nositelkám přiblížit účel nošení bot. Třeba kolekce Bibiana znamená v překladu „plná života“ a představuje růžové baleríny, ve kterých se budete skutečně cítit energicky a šťastně.

Kvůli situaci s šířením viru Covid-19 se společnost dostala do potíží – velké množství objednávek bylo zrušeno a jednotlivé obchody byly nuceny zavřít. Pokud budete chtít podpořit jejich byznys a především lásku k poctivé práci a botám, můžete na znovurozjetí výroby přispět tady.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here