Cammino. To je značka bot, které navrhla melbournská designérka Katrina Verso. Ručně se jednotlivé boty vyrábí v rodinné továrně v Itálii. V čem jsou jedinečné a proč vsadit zrovna na italské mistry obuvníky?

Láska k botám vyústila ve vlastní značku

Vždycky měla vášeň pro umění italského obuvnictví. Zatímco byla na mateřské dovolené s prvním dítětem, uvědomila si, že na trhu je po italských kvalitních botách dostatečná poptávka, ale zároveň nedostatek kvalitních obuvníků. Tak začala Katrina Verso, melbournská designérka a zakladatelka Cammino Shoes, svůj byznys. Začala spolupracovat s italskou rodinou a vznikl první společný produkt, baleríny.

Tradiční italská obuv

Firma Cammino věří v tradiční výrobu italské obuvi, která spočívá v kvalitních materiálech a dobře odvedené práci. Stojí za tím, že pouze nejlepší kůže a design mohou vytvořit boty, které jsou stejně krásné, jako pohodlné.

Své první balerínky vypustili do světa v roce 2017. Další druhy bot na sebe nenechaly dlouho čekat.

Kolekce podle italských jmen

Nová kolekce bot se jmenuje Fermo a je pojmenovaná podle města, ve kterém se nachází továrna na boty Cammini. Každá kolekce je pojmenována podle nějakého italského města. Balerínky mají názvy italských ženských jmen a mají svým nositelkám přiblížit účel nošení bot. Třeba kolekce Bibiana znamená v překladu „plná života“ a představuje růžové baleríny, ve kterých se budete skutečně cítit energicky a šťastně.

Kvůli situaci s šířením viru Covid-19 se společnost dostala do potíží – velké množství objednávek bylo zrušeno a jednotlivé obchody byly nuceny zavřít. Pokud budete chtít podpořit jejich byznys a především lásku k poctivé práci a botám, můžete na znovurozjetí výroby přispět tady.

Předchozí článekElektrické grily pro zdravou přípravu šťavnatých pokrmů
Další článekVaše boty si zaslouží perfektní péči

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno