Podzimní trendy pro vaše bydlení
P

Ani zasmušilý či zamračený podzim nemusí zůstat bez barev. Právě bydlení bychom měli v tomto období vyšperkovat, oživit a zútulnit, abychom se zde cítili dobře. Jaké budou letošní podzimní trendy?

Ilustrační obrázek, zdroj
Ilustrační obrázek, zdroj

Syté barvy

Oživení podzimu? Dokážete to snadno a rychle! Sytými barvami. Mezi trendy odstíny, kterými můžete vydesignovat svůj příbytek, patří například námořnická modrá, smaragdově zelená nebo kanárkově žlutá. Každá z těchto barev interiéru zkrátka sluší. Hodí se nejen k výmalbě, ale také k výběru nábytku či teplého přehozu. Bát se jich nemusíme v jakékoli části domova. A kontrasty? Ty jsou jako obvykle vítány.

Návštěvy sem

Aktuálním trendem v bydlení je jednoznačně nekopírovat, ale vložit do interiéru své vlastní myšlenky a pocity. Nebojte se být nedokonalí. Prostě si směle hrajte. Vytvořte si prostor, ve kterém se budete cítit dobře hlavně vy. Pozvěte si návštěvy a uvidíte, že se jim u vás bude líbit. Právě na podzim trávíme čas s blízkými, proto se snažte, aby váš domov byl příjemný a harmonický. Nemějte strach z neobvyklých experimentů či zdánlivě bláznivých nápadů. Jedině tak vytvoříte unikátní celek, který i vás samotné překvapí.

Dřevo, dřevo a zase to dřevo

Dřevo se neustále promítá do všech stylů interiérového designu. Asi proto, že je příjemné na pohled i na dotek. Dřevo k útulnému bydlení prostě patří. Nebojte se tedy nábytku, který je kombinací dřeva a dalších materiálů. Vybírejte i dřevěné dekorace nebo se dřevem kouzlete a tvořte podle sebe. Dřevo prosytí prostor perfektní atmosférou, která vám doma obzvláště v sychravém období nesmí chybět.

Inviro Konferenční stolek Wood
Inviro Konferenční stolek Wood

Mixujte různé styly

Buďte neotřelí a mixujte různé odvážné styly. Zatímco kdysi to bylo naprosto tabu, dnes se jedná o trend. Tradiční či retro nábytek v kombinaci s modernou? Rustikální dřevěný stůl a moderní židle? Skvělá volba. Právě tyto zvláštní tandemy vytvářejí novodobý moderní interiér, který vám jistě učaruje. Buďte sví.

Pletené masivní plédy

Nezapomeňte si ukrást chvíli pro sebe. Trendem letošního podzimu jsou obrovské hřejivé pletené plédy, kterými můžete ozdobit pohovku či postel. Vypadají naprosto báječně, hodí se k podzimní náladě a navíc si s nimi můžete vychutnat večerní čaj nebo sklenku vína. Prostě si podzim vychutnejte.

House Doctor Vlněný přehoz Square 130x170 cm, šedá barva, textil
House Doctor Vlněný přehoz Square 130×170 cm, šedá barva, textil

Vzory

Zdánlivě nekombinovatelné vzory jsou stále in. Dva různé geometrické vzory mohou změnit náladu místnosti. Dva vzory mohou z obyčejného interiéru udělat stylový a atraktivní koutek. My jsme rozhodně pro. Pokud si však sami nevíte rady, které vzory můžete kombinovat a jaké rozhodně ne, nechte se inspirovat již vytvořenými interiéry. Tak budete mít jistotu, že při výběru nesáhnete vedle.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here