Několik tipů na doplňky do ložnice, které vám zpříjemní den
N

Do ložnice nepatří jenom postel s matrací, ačkoliv ty tvoří samozřejmě to nejdůležitější. Do ložnice se toho dá umístit mnohem víc a mnohdy jsou to opravdové drobnosti, které vám mohou vylepšit každé ráno. A které že to jsou? Pokud si chcete usnadnit práci a zpříjemnit rána i večery, máme pro vás několik vychytávek, které vám k tomu rozhodně napomohou.

bedroom 1940169 960 720 e1552390730423Jak naložit s ošacením?

První z nich představuje němý sluha. Tedy kousek nábytku, který je stvořen k tomu, abyste na něj mohli odložit své ošacení a nemuseli se trápit s tím, kam jej večer uskladnit. Prostě se svléknete a oděv přenecháte v péči tohoto němého sluhy, který vám jej do druhého dne rád, a především bez řečí, pohlídá. Na výběr je samozřejmě celá řada velikostí a typů, takže si vyberete ideální kousek právě do vaší ložnice.

Pokud není místo ani na tohoto společníka, pak není vůbec špatné umístit na zeď několik háčků či věšáků, na které pohodlně zavěsíte cokoli, co je zrovna třeba, a které nezaberou skoro žádné místo navíc.

Dobré ráno a dobrou chuť!

Pokud se vám zase ráno nechce z postele a rádi se po procitnutí ještě chvíli jen tak válíte, pak vám přijde vhod podnos na snídani. Je to naprosto nepostradatelný kousek pro všechny, kteří si chtějí po ránu opravdu dopřát. Protože snídaně rovnou do postele němá chybu…

Chic Antique Servírovací podnos se stojánkem Factory Black, černá barva, kov
Chic Antique Servírovací podnos se stojánkem Factory Black, černá barva, kov

Dobrrrrré jitro…

Ale přece jenom musí nastat okamžik, kdy budete muset z vyhřáté postele vylézt. A jistě uznáte, že opravdu není nic příjemného, když musíte vykročit do světa a už první krok vás studí a zebe. Abyste této nepříjemnosti předešli, stačí si pořídit kobereček k posteli. Ideálně ten úžasně plyšový!

bedroom 881123 960 720 e1552392920472

Už je ti teplo?

Pokud stále ne a na zimu si stěžujete často, pak není nic snadnějšího než si pořídit vyhřívanou dečku. Nastavte si požadovanou teplotu, zachumlejte se a za chvíli vám bude zase hej. Ideální řešení je to také ve chvíli, kdy se s partnerem či partnerkou neustále handrkujete o teplotu v místnosti…

Budiž světlo! (Ale ne moc.)

Lampička na nočním stolku patří do povinné výbavy každé ložnice. A pokud chcete nad povinnou výbavu i něco extra, co takhle lampička s volbou intenzity osvětlení? Ne vždy potřebujete v ložnici zářit naplno. A dnes můžete pořídit dokonce takovou lampičku, kterou můžete velmi jednoduše ovládat i pomocí svého chytrého telefonu a třeba měnit kromě intenzity i samotnou barvu osvětlení.

bedroom 462772 960 720 e1552393225661

Pomůže a zkrášlí

Do ložnice se taky skvěle hodí třeba stylový a elegantní paraván, za kterým se můžete jednak každé ráno převléci. Zároveň ale tento kousek slouží i jako velmi stylová dekorace, která rozhodně upoutá pozornost. Stejně tak poměrně vkusně dokáže jako jakási dělící příčka ložnici rozdělit opticky na dvě části.

Tip: Víte, jak se zbavit stresu?

Věříme, že jste zde našli kýženou inspiraci a že vaše rána i večery v ložnici budou zase o něco příjemnější!

 

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here