Pořiďte si snový tiny house
P

Se stále populárnějším trendem minimalistického životního stylu vzrůstá poptávka po miniaturním, leč velmi útulném bydlení. Tiny house je synonymem pro domov, ve kterém můžete žít spokojeně, a to i přesto, že se zbavíte všech zbytečných věcí, které jste za svůj dosavadní život nashromáždili. Seznamte se s možností, jak bydlet v malém, zato však stylově.

mobile point 2

Čistota a klid

Prvním aspektem, který tolik láká právě k minimalistickému životu a bydlení, je především čistota. Právě v dnešní uspěchané a chaotické době, kdy většina z nás má všeho dostatek, začínáme chápat, kolik věcí ve svých životech máme zbytečně, k ničemu. A čím více jsou lidé zavalení lapači prachu nebo zapomenutými věcmi, tím snadněji se jim přemýšlí o změně. Právě proto jsou oblíbené nejen minimalistické a vzdušné interiéry, ale rovněž celková zjednodušená koncepce bydlení. A tady přicházejí na řadu možnosti, jak bydlet jinak. Tiny house může zahrnovat jak mobilní dům, tak montovanou stavbu nebo bydlení v kontejneru.

Bydlet rychle a v souladu s přírodou? Jde to!

Stylové bydlení láká mnoho mladých lidí i rodin, kterým již děti vyrostly a opustily hnízdo. Ovšem ne každý je připraven investovat horentní sumy nebo si vzít vysokou hypotéku. Tam, kde příjmy nestačí, kde nechcete přijít o rodinný rozpočet, kde nedosáhnete na hypotéku, nebo prostě chcete investovat s rozumem, možná potěší cenová dostupnost modulového bydlení. Realizace stavby domu ze speciálních obytných modulů totiž není nijak nákladná. Na své si ale přijdou i ti, kteří mají rádi přírodu – dům je totiž zcela ekologický. Bydlení je tedy dostupné pro každého, kdo chce žít v novém rychle, funkčně a neotřele. Třeba do měsíce. A i to je důvod, proč se rozhodnout vyzkoušet něco nového.

Dispozice na míru

Poskládat si vlastní dům podle svých představ je hračka. Ale aby se našla společnost, která vaše touhy naplní za přátelské ceny, to může být oříšek. Dům z modulů hravě zvládne i tento problém, který někteří z nás řeší. Společnost Mobile Point Corporation a.s. se zabývá již samotnou výrobou obytných modulů, proto je logické, že každý z nich může být přizpůsoben požadavkům a potřebám klienta. Aby byl zaručen komfort  a kvalita, jsou moduly připravovány v systému Platform-Frame. Nejde o nic jiného, než systém, který je používán i při běžných dřevostavbách. Montovaný tiny house (nebo snad chcete velký dům?) tak není jen estetický, ale rovněž moderní a komfortní. Montované moduly od Mobile Point jsou tak důkazem, že i montované modulové stavby mohou být velmi sofistikované – a je jedno, zda toužíte po tiny domku, celoroční chatce, nebo snad kanceláři v přírodě. Bydlete po svém.

mobile point 1

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here