Objevte vychytanou novinku ve světě klimatizací do bytu
O

Letošní vedra dokáží interiér bytu nepříjemně rozpálit. Vysoká teplota, nedýchatelný vzduch a zcela nevyhovující podmínky pro pobyt v místnosti se mohou díky novince značky Toshiba stát minulostí. Klimatizační jednotka na zeď dokáže v provozu mile překvapit.

toshiba 2 e1533732767532

Přítomnost nástěnné či podstropní klimatizace je v českých domácnostech stále poměrně ojedinělým úkazem. Opakující se nesnesitelná vedra a tropické noci jsou však důvodem, proč nad pořízením klimatizace do bytu začít přemýšlet i v našich zeměpisných šířkách. Jaké funkce a výhody vám přinese kvalitní jednotka?

Zdraví na prvním místě

Až překvapivě velké množství lidí si myslí, že používání klimatizace způsobuje různá onemocnění od nachlazení po astma a alergie. V případě správně provedené instalace a moderního zařízení to rozhodně neplatí. Důkazem je například nástěnná klimatizační jednotka Daiseikai 9. Ta vedle atraktivního vzhledu nabízí excelentní filtrační systém a samočisticí funkci. Díky tomu je zcela eliminován vznik nežádoucích plísní a bakterií.

Klimatizace do bytu Toshiba
Klimatizace do bytu Toshiba

Máte-li obavy z nachlazení, tak věřte, že komplikace způsobí pouze nepřetržitý proud studeného vzduchu. U zmíněného modelu značky Toshiba je k dispozici komfortní dálkový ovladač. Na dálku si tak vždy nastavíte požadovanou intenzitu a teplotu.

Klimatizace myslí na přírodu

Daiseikai 9 používá nové chladivo R32. To nahrazuje chladivo R410A, splňuje veškeré normy EU a v neposlední řadě je mnohem ekologičtější. Mezi silné stránky patří lepší tepelná kapacita, menší hořlavost, vyšší výkon a prokazatelné snížení emisí CO2 až o 78 %. Chladivo s označením R32 je velkým pokrokem a skvělou zprávou pro ty, kteří se zajímají o globální oteplování a další klimatické změny.

Daiseikai 9 používá nové chladivo R32.
Daiseikai 9 používá nové chladivo R32.

Ekonomický provoz i skvělé výsledky

Jednou z častých výtek na adresu klimatizačních jednotek do bytu je vysoká spotřeba a hlučný provoz. Tyto dvě vlastnosti u avizované novinky nehledejte. Zmíněný model od značky Toshiba patří do nejúspornější energetické třídy A+++. Provoz je díky unikátnímu inverteru pro optimální regulaci provozu příkladně ekonomický. Z hlediska hluku na vás čeká po aktivaci speciální funkce Quiet prakticky neslyšitelný chod. Žádné vibrace a rušení. Bonusem je přítomnost tepelného čerpadla vzduch-vzduch. To je vhodné také pro teplovzdušné vytápění.

Pořídíte si klimatizaci do bytu?

S moderní klimatizační jednotkou vyřešíte vysoké teploty efektivně, ekologicky a s ohledem na zdraví všech členů domácnosti. Instalace je stejně jako údržba jednoduchá, a proto nezbývá než vybrat vhodné místo a užívat si příjemný chládek.

Autor: Lukáš Benzl

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here