Nábytek na míru – od nápadu až po montáž
N

Sháníte nábytek, ale v řetězcích jste stále nenašli to pravé? Ať už se vám nelíbí design, nebo hotový nábytek nepasuje tvarem, pomůže s tímto problémem zakázková výroba. Takže pokud si právě zařizujete nové bydlení, rekonstruujete, nebo prostě jen cítíte, že je čas vyměnit starý nábytek za nový, pomohou vám s tím odborníci v LUGI.

Minimalistická kuchyně LUGI
Minimalistická kuchyně LUGI

Proč chtít nábytek na míru?

Máte netypicky řešené bydlení a klasický řetězcový nábytek rozměrově neodpovídá? Nadchli jste se pro skříň, ale v dekoru, který by se vám líbil, se prostě nevyrábí? To nejsou ale jediné důvody, které dělají ze zakázkové výroby čím dál oblíbenější službu. Sériový nábytek mnohdy neodpovídá ani na požadavky kvality. Naopak zakázkově vyráběný nábytek se přesně přizpůsobí vašim potřebám – sami si vyberete rozměry, materiál i dekor. Jako bonus získáte originální a osobitý nábytek, který je i mimořádně kvalitní, a díky důrazu na detail má výrazně delší životnost.

Od představy k výrobě

Jak takové pořízení nábytku na zakázku vypadá? Vše je primárně o komunikaci. Od zadání až po konečný výstup s vámi budou odborníci z LUGI v kontaktu. Nejdříve zadáte svou představu, a té se zhostí řemeslníci, architekti a designéři. Ti na základě vašich podkladů připraví výkres, vizualizaci i časový plán celého projektu.

Řešení LUGI. Za vysokými bílými dveřmi se skrývá pracovna.
Řešení LUGI. Za vysokými bílými dveřmi se skrývá pracovna.

Výběr materiálu

Po tomto kroku následuje zábavnější část – výběr materiálů a doplňků, ze kterých to vše vznikne. Ekologie je s produkty LUGI přirozeně spjatá, proto pracují zejména s certifikovanými evropskými dřevinami a ekologickými materiály. Pak už následuje samotná výroba. A vy se na to všechno můžete přijet podívat přímo do výrobní haly v Libčicích nad Vltavou, kde uvidíte, jak v rukou zkušených truhlářů vzniká váš nábytek.

Dovoz domů i s montáží

Z výrobní haly se k vám nábytek dostane v dodávce. Nebojte se, že byste se museli s montáží potýkat sami. Ti stejní truhláři, kteří pracovali na celém vzniku vašeho nábytku, vám ho nainstalují přímo u vás doma. Díky tomu se vše doladí do posledního detailu a vy se nemusíte bát žádných nepříjemných překvapení.

Co vše lze vyrobit na zákazku?

Co všechno umí šikovné ruce truhlářů vyrobit? Vždy záleží především na vás, jako zákazníkovi, co si budete přát. Může se jednat o jídelní stůl, nebo rovnou o vybavení celé kuchyně. Se zakázkovou výrobou mají v LUGI aktivní zkušenost více než 20 let, takže si můžete být jistí, že jste se svěřili do péče těm pravým. Kuchyně jsou zpracované do posledního detailu, a to včetně vestavění všech spotřebičů. Nábytkem na míru si můžete vybavit i svou ložnici. Díky tomu bude nejen útulná, ale ještě do ní zakomponujete promyšlené úložné prostory. Zakázková výroba zkrátka nemá pevně dané limity.

Kuchyňská linka v kombinaci tmavě mořený dub, nerez a Corian, vytváří dokonale sladěný a funkční celek.
Kuchyňská linka v kombinaci tmavě mořený dub, nerez a Corian, vytváří dokonale sladěný a funkční celek.

Nové články

Podobné články

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here