Tipy na originální vánoční osvětlení
T

Vánoce přichází pomalu, ale jistě. V Americe se před Vánocemi rozsvěcí každičký dům do nejmenšího detailu. V Česku jsme u používaní vánočních světýlek a dekorací trochu zdrženlivější. Přesto vidíme rok od roku víc a víc světelných řetězů v interiérech i v exteriérech. Možná je vidět. že Vánoce jsou ještě daleko. Ale ne zase tolik, úvahy nad novým vánočním osvětlením jsou proto na místě!  

Není pochyb, že díky blikajícím světýlkům či světelným řetězům se váš dům a interiér rozzáří a zútulní. Vánoce by bez nich ani nebyly Vánoce. Inspirujte se našimi tipy na veselé a netradiční vánoční osvětlení.

LED projektor se sněhovými vločkami

Čekáte každý rok na sněhovou nadílku podobně jako na Ježiška, ale ta ne a ne přijít? Máme nápad. Díky projektu se světelným efektem sněhových vloček, který promítá obrazce na stěnu, můžete mít dům posetý vločkami během celé zimy bez ohledu na počasí. Projektory můžete umístit i do interiéru, a tak si vločky dopřejete všude.  

https://www.svet-svietidiel.sk/led-projektor-1xled-4w-230v-ip65/
https://www.svet-svietidiel.sk/led-projektor-1xled-4w-230v-ip65/

Solární vánoční osvětlení

Toužíte po výzdobě bez elektrického napájení, díky které ušetříte peníze za nové baterie? Seznamte se se solárním vánočním osvětlením, které zkrášlí a oživí každičký prostor. Ať už vaši starou chatu bez elektřiny, venkovní prostor okolo domu anebo samotný vánoční stromeček. Solární vánoční osvětlení seženete jako klasické vánoční řetězy na stromeček, nebo jako světelnou vánoční dekoraci. Skvělá vychytávka, kterou doporučuje stále více uživatelů.   

https://www.ecoprodukt.cz/solarni.osvetleni/solarni.vanocni.osvetleni/solarni.svetelny.stromecek.esotec.102104.ruzove.kvety
https://www.ecoprodukt.cz/solarni.osvetleni/solarni.vanocni.osvetleni/solarni.svetelny.stromecek.esotec.102104.ruzove.kvety

Originální LED světelné řetězy

Chcete vyměnit klasické světelné řetězy s obyčejným bílým či žlutým světlem na vánočním stromečku za něco originálnějšího? Dnes se už fantazii meze nekladou. Ozdobte svůj stromeček světelnými řetězy s veselými vzory. Záleží jen na vás, zda upřednostníte řetěz s vánočními motivy hvězdiček, malých domečků, sobů či sněhových vloček. Sáhnout můžete i po netradičních LED řetězech s konvičkami, motýli či papírovými lampiony. Využijete je na zútulnění prostoru i po odložení vánoční výzdoby do krabice.

Světelný řetěz s domečky STAR TRADING Houses - bílý
Světelný řetěz s domečky STAR TRADING Houses – bílý

LED svíčky

Milujete svíčky a obklopujete se jimi nejen během Vánoc, ale i celé zimy? LED svíčky naaranžujte po celém bytě a vůbec si nemusíte lámat hlavu s bezpečností. Vkusně působí jako osvětlení v oknech na parapetech. Jejich nespornou výhodou je kouzelná atmosféra bez otevřeného ohně. Koupit je můžete jako klasické anebo čajové svíčky.

Věříme, že jsme vás na vánoční sezónu dostatečně inspirovali. Zkuste svůj dům či byt ozvláštnit a zútulnit ještě víc než minulý rok. Zároveň však nezapomeňte na to, že kromě blikajících světel a světelných řetězů je jednou z nejkrásnějších ozdob právě domácí pohoda.

Magnet 3Pagen 2 LED čajové svíčky Hvězda, zlatá
Magnet 3Pagen 2 LED čajové svíčky Hvězda, zlatá

Nové články

Podobné články

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno