Jak si dobře zorganizovat práci? Jak mít vše přehledné a nezapomínat důležité informace či data? Na to máme samozřejmě radu! Stačí si pořídit do pracovny či kanceláře zbrusu novou nástěnku či tabuli!

Nástěnku chci do práce

Nástěnky slouží především k připínání papírů s nejrůznějšími poznámkami. Takže na ně sice nic nenapíšete, ale kolikrát k tomu přece ani není důvod. Prostě připevníte papír, fotku, obrázek, a když už není třeba, sundáte je a nahradíte jinými. Nástěnky se dnes vyrábí z mnoha materiálů a seženete je v různých velikostech. Velmi oblíbený zůstává korek, který je prostě jednoduchý a mnoho vydrží.

Není ale jediný! Další možností jsou textilní nástěnky. Jejich výhoda spočívá v tom, že na trhu najdete nepřeberné množství barevných variant. Takže nebude problém najít takovou, která se bude hodit do vašeho interiéru a nebude vám trnem v oku.

Popisovací magnetická tabule a textilní nástěnka, 900x600 mm
Popisovací magnetická tabule a textilní nástěnka, 900×600 mm

A pokud si potrpíte na tu nejvyšší kvalitu a zároveň si zakládáte na designu, tak pro vás budou to pravé nástěnky z materiálu VYLEN®. Je to speciální umělá hmota s vynikajícími vlastnostmi, která je snadná na údržbu. A i zde platí, že je seženete ve více barvách. Navíc některé není ani náročné pověsit. Jsou totiž samolepicí.

Tabule pro každý případ

Pokud si ale potřebujete sem tam udělat poznámky k něčemu důležitému, nakreslit graf a podobně, poohlédněte se po tabuli. Zpravidla se setkáme s těmi magnetickými a nemagnetickými. Tabule prvního typu tak mohou sloužit i jako nástěnka a zároveň na ně můžete psát a kreslit, většinou pomocí fixů. Časté jsou plechové tabule pokryté emailovou vrstvou, ale pořídit si můžete třeba i keramiku.

Ale nejsou to jen fixy. Komu se stýská po školní lavici, může si pořídit tabuli na psaní křídou. Ta většinou magnetická není, zato ale plní funkci zajímavého designového prvku. Nehledě na to, že si ji můžete pořídit za velice příznivou cenu.

A když už je řeč o designu, tak je třeba především zmínit sice nenápadné, ale zato elegantní skleněné tabule. Ty působí na každé zdi velmi pěkně a zároveň jsou velmi funkční. A mnohé z nich mají i magnetickou úpravu!

No a pokud nevíte, jestli sáhnout po nástěnce či tabuli, nebo hledáte kompromis mezi nimi, tak vás nezklame jejich kombinace. Materiály jsou variované různě a vy si můžete užít výhody obojího.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno