Kojící polštáře – kdy a proč je pořídit?
K

Kojící polštáře jistě zná každá nastávající i kojící maminka. Jsou velmi dobrým pomocníkem, jak si právě kojení výrazně ulehčit a usnadnit. Brány jsou jako naprostá samozřejmost, čemuž odpovídá nejenom aktuální dostupnost, ale i celkový výběr.

Kojící polštáře nejsou jenom praktickým pomocníkem každé maminky. Vzhledem k jejich výběru je lze brát i jako skvělý doplněk do každého interiéru.

Pokud se podíváte na to, co jsou to kojící polštáře, je třeba říci, že se jedná o praktického pomocníka pro maminky právě v době kojení. Mají specifický tvar, který připomíná podkovu. Mnohé rozhodně překvapí také svou velikostí, jelikož mají poměrně výrazné rozměry. Ty se však podepisují právě na jejich celkové praktičnosti, která s kojením malého miminka souvisí. Udělejte z jejich nepřehlédnutelnosti výhodu v rámci bytového designu!

Jak se používají?

Není to nic složitého. Vhledem k jejich tvaru je jejich použití velmi jednoduché. Daný polštář se využívá tím způsobem, že si ho žena nasadí na své tělo tak, aby ho dokonale obejmul. Následně na něho položí svého potomka, kterého dále podpírá rukou. Poté už přichází na řadu samotný akt kojení. Kladem daných polštářů je to, že dítě leží na měkkém a není opřené jenom o ruku. Dále bude potěšena i samotná maminka, které polštář nabídne potřebnou oporu a tak nehrozí únava ruky.

Možnost použití se však nemusí omezovat jenom na akt samotného kojení. Kojící polštáře je možné vzhledem k jejich velikosti a tvaru využít i k běžnému odpočinku. Můžete doslova přímo do něho uložit vašeho potomka, stejně jako je možnost, že se v něm uvelebí samotná maminka.

EKO Pletený kojící polštář "hnědá"
EKO Pletený kojící polštář „hnědá“

Znáte hlavní výhody?

Několik jich zde už zaznělo. Je to bohatý výběr, stejně jako je to i jistota pestrého využití nejenom v souvislosti s kojením. Dále nelze zapomínat i na jejich tvarovatelnost, jelikož se dokonale přizpůsobí všem potřebám. Kladem je i příznivá pořizovací cena. Lze je pořídit už za cenu okolo 200 korun, což ani při našponovaném rozpočtu není nijak výrazná suma.

Využití najdou jako doplněk interiéru

Tip: Víte, jak se zbavit stresu?

Když miminko zrovna není kojeno, nebo už odrostlo a došlo k jeho přechodu na běžnou stranu, není důvod kojící polštář kamkoliv schovávat. A to dokonce ani před návštěvou! Hlavně proto, že na něm lze příjemně lenošit, tak i proto, že se jedná  celkem zajímavý doplněk do interiéru. Na toto jeho použití myslete už při samotném nákupu. Zatímco tvar a velikost budete volit s ohledem na praktičnost, barvu volte takovou, aby se vám do bytu hodil. Může se stát zajímavým doplňkem ze segmentu bytového textilu, který se hodí na gauč, stejně jako na postel. Určitě se nebojte jak výraznějších barev, tak i celé řady zajímavých motivů, které pomohou vaši domácnost po designové stránce velmi zajímavě oživit. Zkuste to a uvidíte sami. Prioritní účel rozhodně není tím jediným.

 

Nové články

Podobné články

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno