Čtyři tipy na novoroční výzdobu

Vánoce utekly jako voda a blíží se konec roku. Ať už plánujete párty ve velkém stylu, nebo jen malou oslavu, stojí za to si večer zútulnit. A to nejsnáze pomocí dekorací, které se na poslední den v roce dokonale hodí.

 

Odpočítejte to stylově

Je jasné, že jedním ze zlatých hřebů silvestrovského večera je půlnoc. Ať už jste zvyklí na televizní či domácí odpočítávání, můžete to letos pojmout netradičně a přitom stylově. Pořiďte si domů vícero hodin různých druhů a stylů a umístěte je třeba na polici či stolek. Získáte tak neotřelou dekoraci, která nejen originálně vypadá, ale také plní svou funkci. Samozřejmě můžete všechny hodiny nastavit podle našeho času, ale klidně si můžete vyhrát i v této oblasti. Seřiďte čas třeba podle míst, která jste navštívili a sledujte, v jaké zemi přijde Nový rok jako první nebo poslední.

Detail, který nesmí chybět na žádné párty

Velkolepé oslavy se rozhodně neobejdou bez nafukovacích balonků. Můžete je umístit hned ke vchodu, klidně i ven. Ideální budou takové, které barevně doladí zbytek vašeho interiéru. Hitem poslední doby jsou také nafukovací číslice. Samozřejmě v hodnotě nadcházejícího roku. No a aby toho nebylo málo, můžete si balonky vyzdobit i vlastní fotokoutek, který bude obsluhovat někdo z přítomných. Nalepte na špejle různé tvary a obrázky, které při fotografování sehrají svou roli, a nechte ostatní, aby se dobře bavili a měli jedinečnou památku na tenhle večer.

Originální novoroční tabule

Součástí každých oslav je jídlo. Teda pokud zrovna neholdujete půstu. To, jak stůl vyzdobíte, samozřejmě záleží na vašem osobním vkusu. Pokud byste ale váhali, co se hodí, stačí mít na paměti, že zimě neodzvonilo. A sněhové vločky, věnce z jehličí, svíčky, prskavky a konfety prostě patří i k téhle slavnosti. Aby vám stůl ale nepřipadal hodně vánoční, ozdobte sklenice na novoroční sekt třeba stužkami a mašlemi. Můžete vytvořit i pánské motýlky, aby si každý svou sklenici poznal. A pokud byste chtěli být netradiční, máme pro vás jeden tip. Pořiďte si různorodé rámečky a umístěte do nich fotografie z každého měsíce v roce. U stolu pak můžete konverzovat o všem, co jste letos zažili.

Nachystejte se na další rok

No a protože je Nový rok oblíbeným časem pro uzavírání předsevzetí, můžete si pojistit, abyste letos všechna dodrželi. Pořiďte si třeba nástěnný kalendář, do kterého během posledního dne v roce každý z rodiny zapíše, co by rád dodržel. Stanovte si potřebnou lhůtu a každý měsíc opatřete poznámkami, kolik času ještě zbývá. Během celého roku tak budete mít na paměti, čeho chcete letos dosáhnout. Jednotlivé pokroky můžete i v kalendáři postupně škrtat. A to by v tom byl čert, abyste letos nesplnili, co jste si předsevzali!

Nové články

Podobné články

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno